موسسه حرف آخر کلاهبردار

کلاهبرداری موسسه حرف آخر واقعیت دارد؟ دروغ های حرف آخر !

اطلاعاتی درباره حرف آخر را می توانید در این مقاله در رابطه با اینکه کلاهبرداری موسسه حرف آخر واقعیت دارد؟ و آیا حرف آخر کلاهبردار است؟ مطالعه نمایید. یکی از شایعات بسیار بی پایه و بی اساسی که در چندین وقت اخیر در فضای مجازی ذکر شده است، کلاهبردار بودن این موسسه و دبیران آن می باشد. به این خاطر ما در این بخش از سایت حرف آخر به بررسی بهتر این موضوع خواهیم پرداخت، تا بتوانیم اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. دروغ های موسسه حرف آخر یکی از موضوعات دیگری نیز می باشد، که افراد سودجو دست به شایعه پراکنی در مورد آن پرداختند. به این دلیل ما برای اثبات حقیقت به بررسی دقیق این موضوعات می پردازیم.

آیا حرف آخر کلاهبردار است؟

شاید برای شما هم سوال باشد که آیا حرف آخر مافیای کنکور است ؟ موفقیت در کنکور مستلزم استفاده از منابع آموزشی با کیفیت موسسات معتبر می باشد. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از این محصولات مباحث و دروس مختلف کنکوری را یاد بگیرند. و در کنکور سراسری نیز با این اطلاعاتی که به دست آوردند به تعداد سوالات و تست های بسیار زیادی پاسخ دهند. در این بین یکی از موفق ترین موسسات نشر دیجیتال کنکور در ایران موسسه حرف آخر می باشد. که توانسته است با استفاده از سبک آموزشی و دبیران با تجربه محصولات و منابع آموزشی بسیار متنوع و با کیفیتی را روانه بازار کند.

واقعیت یا دروغ کلاهبردار بودن حرف اخر

شما در اینجا همه چیز درباره حرف آخر را می خوانید. زمانی که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از محصولات این موسسه استفاده کردند، و متوجه کیفیت بالای آنها شدند. شهره و کیفیت این موسسه در ایران پخش شد، و همین عامل باعث شد تا این موسسه دشمنان بسیار زیادی را پیدا کند. و در این میان افراد سودجو و همچنین موسسات رقیب که توان رقابت با محصولات با کیفیت ما را نداشتند، دست به ایجاد شایعه سازی و دروغ در سطح اینترنت بزنند. این افراد با ایجاد دروغ هایی مانند حرف آخر کلاهبردار و … سعی داشتند که باعث بدنامی موسسه ما شوند. که در این کار موفق نشدند و باعث بدنامی خود شدند و نتوانستند به هدف شوم خود دست پیدا کنند.

حرف آخر کلاهبردار

یکی از عادات بسیار مثبت و خوب دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، استفاده از منابع کنکوری با کیفیت می باشد. تا از این طریق بتوانند دروس مختلف کنکوری را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند، و در کنکور نیز به نتایج و رتبه بسیار خوبی دست پیدا کنند. در این میان نیز موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین موسسات کنکوری ایران شناخته می شود. که اغلب دانش آموزان کنکوری محصولات آن را برای آماده شدن کنکور انتخاب می کنند، تا از این طریق بتوانند به تسلط جامعی بر مطالب مهم کنکوری برسند.

در این میان وقتی که موسسات رقیب و افراد سودجو می بینند که محصولات و پکیج های آنان توان رقابت با پکیج های این موسسه را ندارند، شروع به شایعه پراکنی و دروغ می کنند. تا از این طریق بتوانند بر روی ذهنیت دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد خرید محصولات ما را دارند، اثر منفی بگذارند. اما باید به این نکته توجه کرد که کیفیت پکیج های حرف آخر آنقدر زیاد است، که این چنین شایعات و دروغ هایی مانند موسسه حرف آخر کلاهبردار نمی تواند بر روی محبوبیت آنها اثر منفی بگذارد. چرا که کسب نتایج موفقیت آمیز و کسب رتبه های برتر در کنکور توسط دانش آموزان حرف آخری در هر سال مشت محکمی بر دهان افراد شایعه ساز است.

نقد موسسه حرف آخر

در این بخش به صورت کاملا جامع به بررسی و تحلیل موسسه حرف آخر خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. این موسسه در سال 1391 توسط عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی تاسیس شده است. هدف اصلی این موسسه ایجاد عدالت آموزشی در سطح کشور می باشد، تا تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب موفقیت هستند بتوانند از محصولات این موسسه استفاده کنند. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که این محصولات با استفاده از روش و متد نوین و با اطلاعات بالای کنکوری بهترین اساتید کنکوری تهیه و عرضه شده اند.

سایت حرف اخر کلاهبردار

عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی حرف آخر برای تکمیل کار آموزشی این موسسه، به دنبال بهترین اساتید و دبیران سطح کشور بود. تا این دبیران بتوانند با تجربه و دانش خود دروس مختلف کنکوری را تدریس کنند، و اطلاعات کنکوری خود را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار دهند. همچنین این اساتید برای بالا بردن ارزش و کیفیت محصولات خود از تکنیک و متد آموزشی بسیار جدید و نوینی استفاده کرده اند. تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصولات و پکیج های آموزشی به بهترین نحو ممکن مباحث مربوط به دروس مختلف را یاد بگیرند.

ویژگی های تدریسی محصولات حرف آخر

هر محصول آموزشی برای اینکه تاثیر گذار باشد، و دانش آموزان بتوانند به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنند، باید دارای خصوصیات آموزشی مختلفی باشد. به این خاطر تمامی محصولات این موسسه دارای سبک تدریسی بسیار جذاب و نوینی هستند، که آنها را با سایر محصولات بی کیفیت و مشابه موجود در بازار متمایز کرده است. و باعث شده است تا داوطلبان کنکوری میل و رغبت بیشتری نسبت به استفاده از این محصولات از خود نشان دهند.

در این میان اکثر کسانی که در کنکور به نتایج دلخواه خود دست پیدا نکرده اند، فراموشی مباحث کنکوری را عامل اصلی بروز چنین مشکلی می دانند. به این خاطر ما برای تدریس مباحث مختلف از تصویر سازی و انیمیشن سازی استفاده کرده ایم. تا از این طریق نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال شود. و از این روش دانش آموز می تواند مطالب کنکوری را در مدت زمانی کوتاهی یاد بگیرد، و این مطالب را نیز مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارد.

همچنین در لایه دیگر از آموزش این محصولات اساتید این موسسه تمامی قواعد و فرمول های مربوط به دروس مختلف را حذف کرده اند. و از چند الگو و نقشه راه جامع که مباحث مختلفی را پوشش می دهد، استفاده کرده اند تا از این طریق دانش آموزان بتوانند مباحث مختلف را به بهترین نحو ممکن یاد بگیرند. دانش آموزان می توانند با استفاده از این الگوها و نقشه راه به راحتی در روز کنکور به هر نوع سوال سخت و ترکیبی مربوط به دروس مختلف پاسخ دهند.

دروغ های موسسه حرف آخر

یکی از موضوعاتی که موسسات رقیب و افراد سود جو در مورد آن بسیار شایعه سازی کردند، دروغ های موسسه حرف آخر می باشد. تا با القای این شایعات و همچنین بدگویی از محصولات آموزشی و سبک تدریسی این موسسه باعث شوند، داوطلبان کنکوری دیگر از این پکیج ها استفاده نکنند. اما این فعالیت های آنان  نتیجه کاملا بر عکسی را به وجود آورد، و دانش آموزان دریافتند که در این میان تنها کسانی که دروغ می گویند و می خواهند زحمات چندین ساله اساتید ما را از بین ببرند، همین افراد کلاهبرداری هستند که به راه اندازی چنین شایعات بی پایه و اساسی می پردازند.

کلاهبرداری از حرف آخر

به این خاطر ما به شما خواهیم گفت که موسسه کنکوری حرف اخر تا به امروز هیچ دروغی درباره محصولات کنکوری و همچنین کیفیت آنها نگفته است. و کیفیت آموزشی محصولات مختلف ما خود نمایانگر ارزش بالای محصولات ما می باشد. در این بین باید این سوال در ذهن دانش آموزان نیز ایجاد شود، که چنین موسسه معتبر با چنین محصولات با کیفیتی برای چه چیزی باید به داوطلبان کنکوری دروغ بگوید. به این خاطر شما باید بدون هیچ توجه به این سخنان دروغ و بی اساس به استفاده و سفارش از محصولات و پکیج های آموزشی موسسه ما بپردازید، تا در کنکور به اهداف و خواسته های خود دست پیدا کنید.

حقیقت حرف آخر چیست ؟

حقیقت حرف آخر چیزی جز کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای رسیدن به اهدافشان نیست. هدف این موسسه در روز اول تاسیس ایجاد و برقرار عدالت آموزشی در سطح کشور است، تا داوطلبان کنکوری در هر منطقه از ایران با هر سطح علمی و با هر سطح درآمد بتوانند از این محصولات بسیار عالی استفاده کنند. و برای این کار نیز محصولات کنکوری بسیار متنوع و فوق العاده ای تهیه شده است، تا این عزیزان بتوانند بر اساس نیاز آموزشی خود از آنها استفاده کنند، و به بهترین شکل ممکن خود را مهیای شرکت در کنکور سراسری کنند.

اگر شایعات و دروغ هایی که به این موسسه نسبت داده می شد، هیچگاه نمونه تدریس ها و نمونه پکیج هایی همچون بسته 5 روزه حرف آخر ارائه نمی شد که حاوی بخش زیادی از پکیج کامل می باشد و به صورت رایگان ارائه می شود، منتشر نمی شد. ما برای آشنایی دانش آموزان با نحوه تدریس و آموزش مجموعه و همچنین کمک به این عزیزان در راستای افزایش دانش و اطلاعات دست به ارائه چنین خدماتی زده ایم. بنابراین با هیچ توضیح و تبلیغی هیچ محصولی ارائه نمی شود چرا که مشاهده نمونه ها می تواند گواه خوبی بر کیفیت کار و نتیجه بخشی دانش آموزان در کنکور و امتحانات نیز گواه خوبی بر کارامد بودن این موسسه می باشد.

نظرات دانش آموزان حرف آخر

اگر شما به یک دانش آموز و داوطلب کنکوری که از محصولات حرف آخر استفاده کرده، در مورد کیفیت محصولات ما سوال بپرسید. قطعا او از تجربیات مثبت و رتبه ای که با استفاده از محصولات ما به دست آورده است، به شما خواهد گفت. زیرا ما محصولات خود را به گونه ای تهیه نکرده ایم که فقط یک قشر از داوطلبان کنکوری که دارای سطح علمی بالایی می باشند از آن استفاده کنند. بلکه این محصولات برای تمامی دانش آموزان کنکوری با هر نوع سطح علمی طراحی شده است، تا این عزیزان بتوانند با استفاده از پکیج های آموزشی ما به راحتی تمام دروس کنکوری را از صفر تا صد یاد بگیرند.

کلاهبرداران حرف آخر

با توجه به اینکه استفاده کنندگان از محصولات حرف آخر به حدی زیاد می باشند که بدون شک در اطراف هر شخصی دانش آموزان حرف آخری وجود دارد، برای اطمینان خاطر از بازدهی و نتیجه گیری از استفاده محصولات، می توانید از سایر دانش آموزان و استفاده کنندگان از محصولات سوالاتی را در این رابطه بپرسید. همواره در هر سالی بخش زیادی از رتبه برتر های کنکور جزو دانش آموزانی هستند که با موسسه حرف آخر در ارتباط بوده اند.

عبدالرضا منتظری کلاهبردار و مافیای کنکور

یکی دیگر از شایعات بی پایه و بی اساسی که افراد حسود و موسسات رقیب دست به انتشار آن زده اند، کلاهبرداری عبدالرضا منتظری حرف آخر می باشد. دلیل این امر نیز کیفیت بالای تدریس و محصولات ایشان می باشد، به گونه ای که هیچ دبیر و محصولی قادر نیست از نظر کیفیتی و کمیت با پکیج های استاد منتظری رقابت کند. و همچنین تطابق 90 درصد تدریس و تست های ایشان با سوالات کنکوری باعث شده است تا شایعه سازی در این مورد بسیار زیاد شود.

کلاهبرداری محصولات حرف آخر

اما شما دانش آموزان عزیز باید بدانید که استاد منتظری به عنوان برترین دبیر سطح کشور شناخته می شود. ایشان با سبک و متد جدید که برای آموزش ریاضی در پیش گرفته است، توانسته این درس سخت را به یک درس شیرین و بسیار ساده تبدیل کند. به این خاطر شما هیچ وقت نباید شایعات و دروغ های بی اساس موسسات و افراد حسود را در این باره باور کنید.

در این مقاله کلاهبرداری حرف آخر حقیقت دارد؟ ما به صورت کاملا اختصاصی و جامع به بررسی این موضوع پرداختیم. تا با ارائه اطلاعات کاملی در این باره تمام سوء تفاهم های ایجاد شده را از بین ببریم. همچنین دانش آموزان بتوانند با مطالعه چنین موضوع با کیفیت و نوع آموزش محصولات و پکیج های ما بیشتر آشنا شوند، و با خیال راحت از آنها برای کسب موفقیت استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *