قیمت پکیج های موسسه حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر با توجه به نیاز دانش آموزان عزیز برای استعلام قیمت پکیج های حرف آخر و خرید آنها از فروشگاه در این بخش ارائه می گردد. با توجه به اینکه ممکن است در بازه زمانی های مختلف قیمت پکیج ها دچار تغییراتی شود، بنابراین لازم است که لیست قیمت آپدیت و بروز در اختیار دانش آموزان باشد. در این بخش این امکان را فراهم کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید با مراجعه به این بخش از آخرین قیمت ها و آخرین تخفیفات حرف آخر مطلع شوید و با توجه به نوع قیمت نسبت به نوع خرید و میزان هزینه دست به انتخاب بزنید.

قیمت پکیج کامل حرف آخر تجربی و ریاضی، قیمت پروژه 6040، هزینه خرید پکیج های تک درس و آزمون ها و … همه مواردی هستند که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که بعد از آپدیت قیمت ها این بخش ویرایش خواهد شد و لیست جدید خدمت شما بزرگواران همواره حاضر خواهد بود.

قیمت پکیج های حرف آخر

داشتن اطلاعاتی در رابطه با هر نوع محصولی که می خواهید خریداری کنید، لازم و ضروری است. کما اینکه محصول مورد نظر، منبع درسی و آموزشی ای باشد که شما برای ادامه راه مطالعه و رسیدن به موفقیت انتخاب می کنید. قیمت و هزینه محصول یکی از فاکتور ها و اطلاعاتی است که باید قبل از خرید آن را در نظر داشته باشید. قیمت می تواند در انتخاب نوع محصول و یا حتی خرید و عدم خرید محصول در هر نوعی تاثیر گذار باشد. قیمت محصولات کنکوری حرف آخر همواره با توجه به این موضوع که برای تمامی دانش آموزان مقدور باشد تا آنها را خریداری نمایند، تعیین می شود. بنابراین می توانید با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و بهترین منابع کنکوری و درسی را تهیه نمایید.

قیمت دروس تخصصی حرف آخر

قیمت دروس تخصصی حرف آخر

اگر قیمت پکیج های کنکوری حرف آخر را با توجه به نوع کیفیت و میزان بازدهی بالا و نقش موثری که در رسیدن شما به موفقیت و اهداف درسی شما دارند با سایر موارد موجود در بازار که تنها هدف ارائه آنها فروش و کسب سود بیشتر می باشد، مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که نسبت به کیفیت و بازدهی، قیمت مناسب و به صرفه ای برای خرید برای هر یک از محصولات در نظر گرفته شده است.

اطلاع از قیمت به صورت تلفنی

علاوه بر استعلام قیمت محصولات سایت حرف آخر، شما عزیزان می توانید به صورت تماس تلفنی نیز از آخرین قیمت های در نظر گرفته شده برای پکیج ها مطلع شوید. در صورتی که با هر یک از مشاورین موسسه در ارتباط باشید و یا با واحد فروش موسسه حرف آخر تماس بگیرید، می توانید جدیدترین لیستی که برای قیمت ها و پکیج ها در نظر گرفته شده را دریافت کنید. در برخی از موارد پیش آمده است که دانش آموزان عزیز با مطالعه و مشاهده قیمت های قبلی، به اشتباه هزینه های بیشتری به شماره کارت حرف آخر مهر واریز کرده اند، با توجه به احتمال بروز این موارد، بهتر است به صورت تلفنی نیز استعلام قیمت بفرمایید.

استعلام قیمت حضوری

علاوه بر امکان استعلام قیمت به صورت تلفنی، و از طریق مراجعه به سایت، امکان مطلع شدن از آخرین لیست نیز به صورت حضوری وجود دارد. البته توجه داشته باشید که این مورد تنها برای دانش آموزان عزیزی که در تهران و کرج ساکن هستند مناسب می باشد، و همچنین برای آن دسته از عزیزانی که به مراکز و نمایندگی های موسسه دسترسی دارند مقدور می باشد. با مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران و یا نمایندگی ها در سایر شهر ها می توانید علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت محصولات موسسه حرف آخر، از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید.

قیمت دروس عمومی حرف آخر

قیمت دروس عمومی حرف آخر

دریافت قیمت دی وی دی های حرف آخر با ارسال پیامک

با توجه به در نظر گرفتن شرایط مختلف دانش آموزان و همچنین توجه به سلایق مختلف، امکان دریافت قیمت به صورت پیامکی نیز فراهم شده است. عزیزانی که می خواهد به صورت پیامکی نسبت به اخذ قیمت DVD های حرف آخر اقدام کنند می توانند با ارسال کلمه ” دریافت لیست قیمت ” به شماره 7 94 94 95 0919 آخرین لیست موجود را دریافت کنند. مشاورین عزیز با دریافت این پیامک و مشاهده شماره شما، در صورتی که شماره شما بر روی یکی از پیامرسان های واتساپ یا تلگرام باشد، از طریق این دو راه ارتباطی جدیدترین لیست را به شما ارسال می کنند و یا به صورت پیامکی اقدام به انجام این کار می کنند.

مشاوره قبل از خرید

انجام مشاوره قبل از واریز وجه و خرید از این لحاظ مورد توجه می باشد که شما عزیزان ممکن است دست به انتخاب چندین پکیج بزنید که به تصور خودتان، بهترین بازدهی را برای شما خواهد داشت. اما شاید این موضوع تنها در ذهن شما درست باشد و راه های بهتر و پکیج های پر بازده تر و حتی با صرف هزینه کمتر هم بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد. بنابراین پیشنهاد ما به شما عزیزان انجام مشاوره قبل از انجام هر نوع خریدی می باشد.

دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید : 7 94 94 95 0919

از سوی دیگر ممکن است در مواردی شما قبلا به سایت مجموعه مراجعه کرده باشید و در صورت مراجعه مجدد سایت به اصطلاح بر روی مرورگر شما ” کش ” شده باشد و لیست قیمت قبل از ویرایش برای شما نمایش داده شود، از این رو بهتر است برای دریافت جدیدترین لیست قیمت حرف آخر با مشاورین ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت تماس راهنمایی های لازم توسط مشاورین به شما ارائه می گردد.

لیست قیمت محصولات نظام جدید حرف اخر

با توجه به اینکه در کنکور سال 1400 دیگر هیچ نوع تستی از منابع قدیمی ارائه نمی شود و کنکور تنها از منابع نظام جدید طرح می شود بنابراین در این بخش برای جلوگیری از سردرگمی شما لیست قیمت محصولات نظام قدیم حرف آخر برداشته شده است  تنها لیست موارد نظام جدید ارائه شده است. در ادامه به بررسی دروس تخصصی و عمومی برای رشته های مختلف، حتی پکیج های رشته انسانی موسسه حرف آخر می پردازیم.

قیمت محصولات استاد منتظری

قیمت محصولات استاد منتظری

حرف ” ک ” در کنار نام هر محصول به معنای کتاب کار همراه پک می باشد.

قیمت زیست نظام جدید

زیست شناسی حرف آخر با تدریس اساتید تراز اول کشوری شامل استاد شعبانی عزیز، استاد شاکر، روان برای شما تهیه و آماده ارائه شده است. بهترین پکیج زیست شناسی در سطح کشور را می توانید از استاد شعبانی و اساتید همراه وی بخواهید. کسب درصد بالا در درس زیست کنکور را با تهیه پکیج زیست حرف اخر تضمین کنید. تمامی قیمت دی وی دی های زیست حرف آخر در ادامه به صورت کلی و تکی ارائه می گردد.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
زیست شناسی دهم + ک                   7 430000
کتاب الگو تا رتبه دهم 70000
زیست شناسی یازدهم + ک                   5 540000
کتاب الگو تا رتبه یازدهم 70000
زیست شناسی دوازدهم + ک                   5 660000
کتاب الگو تا رتبه دوازدهم 70000
زیست گیاهی + ک                   3 510000
کتاب الگو تا رتبه گیاهی 70000
ژنتیک +ک                   4 520000
کتاب الگو تا رتبه ژنتیک 70000
زیست دایره + ک                   6 580000
کتاب زیست دایره 70000
زیست شناسی جامع                  30 3240000

لیست قیمت شیمی نظام جدید

شیمی استاد شیروانی بدون شک بهترین پکیج مرتبط با این درس می باشد که تا کنون ارائه شده است. بررسی مفاهیم و مسائل به صورت مجزا و در نهایت استفاده ترکیبی از هر دو در آموزش و تدریس و حل تست ها، می تواند بهترین نتایج را در این درس برای شما به ارمغان بیاورد. در ادامه لیست هزینه هر پکیج به صورت تکی و یا پکیج کامل خدمت شما ارائه می گردد. قیمت پکیج کامل شیمی نظام جدید و تک درس ها در ادامه به صورت کامل و شامل آخرین تغییرات ارائه می شود.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم ( جامع ) + ک             5 950000
مفاهیم شیمی دهم و یازدهم + ک             5 750000
مفاهیم شیمی دوازدهم + ک             5 590000
شیمی جامع            15 2290000

لیست قیمت ریاضی نظام جدید تجربی

تدریس ریاضی تجربی بر عهده استاد عبدالرضا منتظری عزیز می باشد که می توانید فعالیت ها و سوابق درخشان کاری ایشان را در بخش بیوگرافی استاد منتظری حرف آخر مطالعه نمایید. درس ریاضی که همه دانش آموزان از مطالعه و تست زنی آن گریزان هستند را می توانید به راحتی در کنکور تست زنی کنید و به بالاترین درصد ممکن برسید تا رتبه خود را بهبود دهید، کافیست تا پکیج های آموزشی ریاضی استاد را مشاهده کنید.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
مثلثات و ترکیب و تبدیل توابع + ک                  1 100000
ریاضی جامع 1 + ک                  6 770000
ریاضی جامع 2 + ک                  2 490000
ریاضی جامع 3 + ک                  4 680000
ریاضیات جامع رشته تجربی                  13 2040000

قیمت ریاضیات رشته ریاضی فیزیک

ریاضیات رشته ریاضی فیزیک نیز برای دانش آموزان و عزیزان محصل در این رشته آماده سازی شده است. تدریس این درس نیز بر عهده استاد منتظری می باشد. تمامی مباحثی که برای دانش آموزان رشته ریاضی مطرح شده است در این پکیج ها ارائه شده است تا بتوانند کامل ترین و بهترین پک را در این رابطه در اختیار داشته باشند. قیمت دی وی دی های ریاضی حرف آخر در ادامه ارائه می گردد.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
مثلثات و ترکیب و تبدیل توابع + ک                  1 100000
ریاضی جامع 1 + ک                  7 990000
ریاضی جامع 2 + ک                  3 670000
ریاضی جامع 3 + ک                  5 980000
ریاضیات جامع رشته ریاضی فیزیک                  16 2740000

لیست قیمت محصولات فیزیک نظام جدید

قیمت پکیج کامل فیزیک استاد کامیار به همراه هزینه پک ها به صورت تکی در ادامه ارائه می گردد. نمونه های آموزشی استاد کامیار را می توان بهترین پکیج های فیزیک دانست که تا کنون به بازار ارائه شده اند. با تهیه این محصولات باید با فرمول های متعدد و طاقت فرسا خداحافظی کنید و به یادگیری نوین فیزیک و کسب بیشترین بازدهی از مطالعه درس فیزیک عادت کنید.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
فیزیک دهم فصل 3 ویژگی مواد + ک                  2 110000
فیزیک دهم فصل های 1 و 2 و 4 + ک                  3 430000
فیزیک دهم کامل + ک                  5 540000
فیزیک یازدهم کامل + ک                  3 610000
فیزیک 12 ( سینماتیک ) + ک                  2 190000
فیزیک 12 ( دینامیک ) + ک                  2 230000
فیزیک 12 ( نوسان ) + ک                  2 160000
فیزیک 12 ( موج، اتمی، هسته ای + ک )                  2 460000
فیزیک دوازدهم کامل + ک                  8 1040000
مکمل فیزیک دهم ترمودینامیک رشته ریاضی                  1 110000
مکمل فیزیک دوازدهم رشته ریاضی                  2 290000
فیزیک جامع رشته تجربی                 16 2190000
فیزیک جامع رشته ریاضی                 19 2590000

قیمت ادبیات و زبان فارسی نظام جدید

ادبیات حرف آخر و قیمت زبان فارسی حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری عزیز به عنوان برترین دبیر و مدرس کنکوری برای دو درس نامبرده، در ادامه خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. درس ادبیات و زبان فارسی جزو مهمترین و رتبه ساز ترین دروس عمومی در کنکور می باشد، که می تواند تاثیر زیادی در رتبه شما داشته باشد. بنابراین بهتر است فرصت کسب درصد بالا در این درس را از دست ندهید.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
لغت و املا، تاریخ ادبیات                 2 330000
آرایه ادبی                 2 190000
قرابت معنایی                 2 220000
زبان فارسی                 2 210000
ادبیات جامع                 8 950000

قیمت دین و زندگی نظام جدید

دین و زندگی حرف آخر را می توان بهترین پکیج کنکوری و آموزشی برای درس دین و زندگی دانست، که تدریس این درس مهم عمومی بر عهده استاد یوسفیان پور عزیز می باشد. برترین مدرس دینی برای آموزش و تدریس به دانش آموزان حرف آخری در نظر گرفته شده تا بتوانید درصد 100 را در این درس به راحتی کسب کنید.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
دینی دهم +ک                    3 300000
دینی یازدهم +ک                    2 330000
دینی دوازدهم +ک                   2 310000
دینی جامع                   7 940000

قیمت زبان انگلیسی نظام جدید

زبان انگلیسی یکی از دروسی می باشد که دانش آموزان کمی نسبت به تست زنی آن در کنکور اقدام می کنند، این موضوع نشان دهنده ترس دانش آموزان و داوطلبین کنکوری از تست زنی این درس می باشد. استاد محمودی عزیز به تمامی مشکلات دانش آموزان پایان داده است و آموزشی ناب و ویژه را برای شما عزیزان آماده کرده است. قیمت پکیج های زبان انگلیسی حرف آخر در ادامه ارائه شده است.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
گرامر و لغات سال دهم و یازدهم و دوازدهم + ک + تیک آخر              5 440000
درک مطلب + ک              2 210000
تیر آخر زبان              2 240000
زبان انگلیسی جامع              9 890000

قیمت عربی نظام جدید

استاد محمد واعظ برترین مدرس عربی می باشد، که توانسته است پکیجی فوق العاده برای دانش آموزان تهیه کند، تا منجر به کسب درصد بالا برای دانش آموزان در این درس شود. استاد واعظ دبیر و مدرس زبانزد در زمینه تدریس عربی هستند که تهیه این پکیج را بر عهده داشته اند.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
عربی جامع                          4 880000

قیمت آزمون های حرف آخر

پکیج ها تنها شامل دروس تخصصی و عمومی نمی شوند، بلکه موسسه حرف آخر برای آماده سازی شما عزیزان برای مواجهه با تست های کنکوری و قرار گیری در شرایط تست زنی کنکور، اقدام به ارائه آزمون ها و آزمونک های مختلفی کرده است. که می توانند حد آمادگی شما را بسیار بالا ببرند.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
10 آزمون مبحثی پک صفر تا صد متناسب با برنامه 1000 ساعته 1500000
پک کامل تجربی( عمومی+تخصصی+10 آزمون مبحثی ) 14920000
پک دروس عمومی و تخصصی تجربی ( بدون 10 آزمون مبحثی ) 13420000
پک دروس تخصصی تجربی 9760000
پک دروس عمومی ( تجربی، ریاضی، انسانی ) 3660000
پک کامل رشته ریاضی ( تخصصی+عمومی) 11280000
پک دروس تخصصی رشته ریاضی 7620000

لیست قیمت محصولات رشته انسانی حرف آخر

علاوه بر رشته های تجربی و ریاضی فیزیک، موسسه برای رشته انسانی نیز مواردی را در نظر گرفته است. با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان عزیز در رشته انسانی، خواهان خرید و دریافت پکیج های مربوط به این رشته بودند، پکیج هایی اعم از دروس عمومی برای این رشته در نظر گرفته شده است. پکیج های رشته انسانی حرف آخر برای دروس تخصصی نیز ممکن است در آینده توسط تیم استاد منتظری که بدون شک متشکل از بهترین اساتید کشوری هستند، ارائه شود.

توجه داشته باشید که برای این رشته در حال حاضر تنها دروس عمومی وجود دارد و هیچ گونه آزمون جامعی برای این رشته در نظر گرفته نشده است. جهت استعلام قیمت پکیج های انسانی حرف اخر با شماره تماس دفتر حرف آخر در ارتباط باشید.

استعلام قیمت جدید تمامی محصولات : 7 94 94 95 0919

لیست قیمت پروژه 6040

لیست قیمت محصولات 6040 حرف آخر با توجه به میزان بازدهی و کمکی که این طرح می تواند به دانش آموزان کند، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. تا تمامی عزیزانی که تمایل به خرید این پکیج و استفاده از فرصت باقی مانده تا کنکور را دارند، بتوانند به این محصولات دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که قیمت های اعلام شده در این بخش برای تک درس ها شامل 20 درصد تخفیف و برای قیمت پکیج کامل پروژه 6040 شامل 40 درصد تخفیف می باشد.

نام محصول مدرس تعداد DVD قیمت به تومان
قیمت ریاضی 6040 1670000
قیمت زیست شناسی 6040 2230000
قیمت فیزیک شصت چهل 1660000
قیمت شیمی 6040 1770000
قیمت ادبیات شصت چهل 770000
قیمت عربی پروژه 6040 640000
قیمت دین و زندگی 6040 740000
قیمت زبان انگلیسی شصت چهل 570000
قیمت 20 آزمون جامع پروژه 6040 2900000
جمع کل 12950000
قیمت پک کامل با احتساب 40 درصد تخفیف 7770000

افزایش و کاهش قیمت پکیج ها

لیست قیمت محصولات حرف آخر در مواردی با طرح های مختلف و به مناسبت های مختلف ممکن است دچار تغییراتی شود، این تغییرات می تواند در جهت افزایش و یا کاهش هزینه ها باشد. از این رو لیست ارائه شده همواره توسط مدیریت سایت و مشاورین ارشد نسبت به موارد اعلامی از سوی دفتر اصلی تغییر داده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *