چگونه به حرف آخر برویم؟

آدرس موسسه حرف آخر – آدرس دفتر مرکزی

آدرس موسسه حرف آخر به همراه آدرس دفتر مرکزی حرف آخر کجاست؟ یکی از موارد پر جستجویی می باشد که سوال بسیاری از دانش آموزان می باشد. عزیزانی که به دلایل مختلف از جمله مشاوره، خرید، آشنایی با مجموعه و … قصد دارند در مجموعه بزرگ حرف اخر حضور پیدا کنند می توانند از طریق نشانی دفتر حرف آخر که در ادامه خدمت شما عزیزان ارائه می گردد، به این مکان مراجعه کنند. راه های ارتباطی مختلف از طریق وسایل نقلیه عمومی و شخصی و … در ادامه ارائه می گردد تا بتوانید بهترین راه برای مراجعه به این مرکز را در نظر داشته باشید.

با توجه به اینکه در چندین سایت مطلبی تحت عنوان آدرس دفتر حرف آخر در تهران و کرج و سایر شهر ها به صورت دقیق ذکر نشده و فقط سبب سردرگمی دانش آموزان برای مراجعه به این مجموعه می شوند، در این مقاله بر این شدیم تا نشانی دقیق موسسه حرف آخر را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

آدرس دفتر موسسه حرف آخر تهران

همانطور که می دانید تمام تلاش افراد حاضر در مجموعه در راستای تحقق بخشیدن به هدف راحتی بیشتر دانش آموزان و کسب موفقیت توسط آنها می باشد. در همین رابطه همواره پکیج های ویژه به صورت رایگان خدمت دوستان ارائه می گردد که نمونه مربوطه را می توان پکیج 5 روز با حرف آخر دانست، این پکیج در راستای افزایش آگاهی شما با آموزش نوین و کاربردی در کنار به دست آوردن 40 تست کنکوری از همین حالا، ارائه شده است. اما گذشته از این ها، خدمات موسسه برای دانش آموزان تنها محدود به این موارد نمی باشد.

آدرس خیابان موسسه حرف آخر

یکی از اقداماتی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، امکان مراجعه حضوری به نشانی دقیق موسسه حرف آخر می باشد. بر خلاف سایر موسسه ها که فقط قصد فروش محصولات خود را دارند، در موسسه حرف آخر امکان مراجعه و بازدید از دفتر مرکزی هم مهیا شده است. تا دانش آموزان و والدین عزیز بتوانند با مراجعه به دفاتر مجموعه به صورت کامل با اهداف و سیاست های تیم آشنا شوند و در صورت تمایل برای آینده سازی و کسب موفقیت، فرزندان خود را به دست مشاورین و اساتید نخبه ساز این موسسه بسپارند.

آدرس حرف آخر در سایر شهر ها

این مجموعه بزرگ و توانمند علاوه بر اینکه آدرس دفتر اصلی حرف آخر در تهران و کرج را اعلام نموده است، با توجه به حجم بالای دانش آموزان حرف آخری در سایر شهر ها، نسبت به راه اندازی دفاتر دیگر در سایر شهر ها اقدام نموده است. لیست نمایندگی های حرف آخر در هر شهر در مطلب مربوطه همراه با آدرس و شماره تماس ارائه شده است. تا هر دانش آموز حرف آخری که قصد مراجعه حضوری به دفاتر مجموعه را داشت، بتواند در سریعترین زمان ممکن و از طریق نزدیکترین راه ارتباطی به مشاورین و دفاتر دسترسی داشته باشد.

در شهر های بزرگ همچون مشهد، تبریز، ارومیه، زنجان، اراک، شیراز، اصفهان، کرمانشاه، مازندران، یزد و … برای راحتی کار دانش آموزانی که با این مجموعه در حال همکاری و فعالیت هستند، دفاتر مختلفی دایر شده است. برای اطلاع از نشانی این دفاتر می توانید با شماره تماس موسسه یعنی شماره 7 94 94 95 0919 در ارتباط باشید.

موسسه حرف آخر کجاست ؟ Address

آدرس دفتر مرکزی حرف اخر در تهران عبارت است از میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب، پلاک هفده، طبقه دوم شرقی از ساختمان مترجمان، واحد 4. در صورت نزدیک شدن به موسسه و یا سردرگمی در پیدا کردن آدرس دقیق می توانید با مشاورین ما از طریق شماره های اعلامی تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. در ادامه راه های مختلف برای رسیدن به دفتر را خدمت شما بزرگواران ذکر می کنیم.

لوکیشن موسسه حرف آخر

لوکیشن موسسه حرف آخر

لوکیشن دقیق موسسه حرف آخر

عزیزانی که بخواهند به دفتر مرکزی مراجعه نمایند باید قبل از مراجعه با مشاورین هماهنگی لازم را انجام دهند تا تاریخ و ساعت مراجعه به آنها اطلاع داده شود. در صورتی که می خواهید لوکیشن دفتر مرکزی حرف آخر را بدانید می توانید با تماس با شماره 7 94 94 95 0919 نسبت به دریافت لوکیشن بر روی پیامرسان هایی همچون واتساپ و تلگرام و … اقدام نمایید تا بتوانید به راحتی نسبت به مراجعه به دفتر اقدام نمایید و بدون هیچ سردرگمی در سریع ترین زمان ممکن در مجموعه حضور پیدا کنید.

مراجعه از طریق مترو

دوستانی که به دلیل طرح ترافیک و … می خواهند با استفاده از مترو به مجموعه تشریف فرما شوند، می توانند از مبدا به سمت ایستگاه میدان انقلاب حرکت کنند. نزدیک ترین ایستگاه به موسسه، ایستگاه نامبرده می باشد. از طریق خروجی اصلی و مراجعه به ادامه مسیر می توانید خیلی سریع به مجموعه برسید.

دسترسی از طریق گوگل مپ

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد از طریق google map و سایر اپلیکیشن های مربوط به مسیریابی نسبت به رفت و آمد به مکان های مختلف اقدام می کنند، بنابراین می توانید برای مراجعه به این آدرس دقیق موسسه گوگل مپ را مورد استفاده قرار دهید. در صورت استفاده از این روش می توانید، از بهترین راه و به صرفه ترین راه ها به سوی مجموعه در حرکت باشید و بتوانید به راحتی به مکان مورد نظر برسید.

حرف اخر کجاست؟

حرف اخر کجاست؟

مراجعه با BRT

BRT نیز به عنوان یکی دیگر از راه های مراجعه به دفتر مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت استفاده از این راه نیز می توانید ایستگاه میدان انقلاب را به عنوان مقصد در نظر بگیرید و باقی مسیر را طی نمایید تا به دفتر مرکزی می رسید.

مزایای مراجعه به مکان دفتر حرف آخر

در رابطه با مزایای مراجعه به آدرس دفتر عبدالرضا منتظری حرف آخر باید گفت که به صورت کلی عزیزانی که به این دفتر مراجعه می کنند هدف خرید محصولات و یا دریافت خدمات تحصیلی و مشاوره ای به صورت رایگان را دارند. خرید محصولات به دو روش حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. عزیزانی که به صورت غیر حضوری به خرید اقدام می کنند، هزینه موارد را به شماره کارت حرف آخر مهر استاد منتظری واریز می کنند و موارد حضوری نیز در موسسه از طریق دستگاه کارتخوان و یا انتقال به حساب استاد منتظری انجام می شود.

مشاوره نیز به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در مراجعه حضوری شما می توانید به صورت مستقم با اساتید و مشاورین ارشد در ارتباط باشید و با بازگو کردن وضعیت تحصیلی و … خود بهترین راهنمایی را دریافت کنید. از سوی دیگر مشاوره غیر حضوری نیز به صورت دائمی می باشد و مشاورین ما در هر ساعت از روز پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند. بنابراین مشاوره به هر دو روش و خرید نیز به هر دو روش برای حرف آخری های عزیز امکان پذیر است. در ادامه به معرفی برخی از مزیت های مراجعه به آدرس مکان حرف آخر می پردازیم.

مشاوره رایگان

در صورت مراجعه به دفتر مرکزی حرف آخر می توانید با مشاورین ارشد و برتر موسسه حرف آخر ملاقات داشته باشید و از مشاوره ای ویژه و کاملا رایگان بهره مند شوید. علاوه بر بعد از مراجعه نیز، مشاور به عنوان پشتیبان و همراه شما در تمام مدت مطالعه و تحصیل همراه شما خواهد بود. یکی از دلایلی که عزیزانی که در تهران و کرج حضور دارند و به دفتر مراجعه می کنند، برخورداری از مشاوره ویژه رایگان می باشد.

دیدار با اساتید

علاوه بر دیدار با رتبه برتر های کنکور سال های اخیر شما می توانید اساتید و مدرسین را نیز در مجموعه ملاقات کنید. استاد عبدالرضا منتظری، استاد کامیار، استاد محسن منتظری، استاد شیروانی، استاد محمودی، استاد یوسفیان پور و تمامی دست اندرکاران تهیه آموزش های ناب و عالی را می توانید ملاقات کنید.

دریافت تخفیف ویژه

همواره برای خرید در زمان های مختلف، تخفیفات حرف آخر برای محصولات موجود بوده است تا دانش آموزان بتوانند پکیج های مورد نیاز خود را با قیمت کمتری تهیه نمایند. در صورت مراجعه به موسسه، علاوه بر برخورداری از تخفیف های عمومی که برای همه عزیزان موجود و قابل استفاده است، می توانید از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید.

موقعیت حرف آخر در نقشه گوگل

موقعیت حرف آخر در نقشه گوگل

خرید امن

از آنجایی که امروزه عده ای با نام موسسه حرف آخر نسبت به کلاهبرداری اقدام می کنند، بسیاری از دانش آموزان نسبت به خرید غیر حضوری تمایل ندارند، بنابراین با استفاده از خرید حضوری و مراجعه حضوری می توانید با خیال راحت نسبت به خرید از دفتر مرکزی اقدام نمایید.

دریافت برنامه ویژه

در هنگام مشاوره، اطلاعات لازم برای ارائه برنامه متناسب با وضعیت تحصیلی و درسی شما از شما گرفته می شود تا با توجه به این موارد، مشاور نسبت به ارائه برنامه ویژه درسی که بتواند پاسخگوی نیاز های شما باشد، اقدام می کند. برنامه های ارائه شده بدون شک امکان رسیدن به موفقیت و گرفتن بیشترین بازدهی از مطالعه را برای شما فراهم می آورند.

هماهنگی قبل از مراجعه

توجه داشته باشید که باید قبل از مراجعه به آدرس دفتر حرف آخر حتما با مشاورین هماهنگ کرده باشید تا بهترین زمان و سریعترین زمان برای شما عزیزان در نظر گرفته شود. و طبق برنامه بدون معطلی و اتلاف وقت به موسسه مراجعه نمایید. جهت هماهنگی برای مراجعه به حرف آخر می توانید با مشاور ارشد مجموعه از طریق شماره تماس 7 94 94 95 0919 در ارتباط باشید.

نشانی دقیق حرف اخر

نشانی دقیق حرف اخر

?Where is the harfeakhar address

The address of the main office harfeakhar is in Tehran. You can visit the office by subway and car. The institute is located in enghelab Square. motarjeman building is located on this Square. The second floor of this building and unit 4 is the office address.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *