لیست دفاتر فروش حرف آخر در تهران

لیست نمایندگی های موسسه حرف آخر در ایران [تمامی شهرها]

لیست نمایندگی های موسسه حرف اخر یکی از مقالات و مطالبی می باشد که به بررسی آن خواهیم پرداخت. تا از این طریق با معرفی نمایندگی های این موسسه در سطح ایران بتوانیم به دانش آموزان عزیز در زمینه تهیه محصولات کنکوری کمک شایانی کرده باشیم. بسیاری از عزیزان کنکوری دوست دارند به صورت حضوری به مراکز و دفاتر این موسسه مراجعه کنند، و پکیج های مختلف را تهیه و خریداری کنند. به این خاطر در این بخش از سایت حرف آخر ما به بررسی بهتر موضوع نمایندگی های معتبر حرف آخر می پردازیم، تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی های معتبر حرف آخر در ایران

موسسه حرف آخر به عنوان یکی از معتبرترین موسسات کنکوری در ایران شناخته می شود، که توانسته است محصولات کنکوری بسیار با کیفیتی را به بازار عرضه کند. به همین دلیل این موسسه برای معرفی خود به دیگران و همچنین عرضه راحت تر پکیج های کنکوری خود در سطح ایران، به راه اندازی مراکز و نمایندگی های مختلف دست زده است. تا از این طریق بتواند علاوه بر گسترش فعالیت های آموزشی خود، محصولات و پکیج های کنکوری خود را به راحتی در دسترس عموم دانش آموزان کنکوری قرار دهد.

نمایندگی موسسه استاد منتظری

موسسه ما همواره به دنبال ایجاد عدالت آموزشی می باشد، و برای این هدف خود فعالیت های بسیار متعددی انجام داده است. به این صورت که اساتید ما توانستند با سبک و متد آموزشی نوین محصولات کنکوری بسیار با کیفیتی را تدریس و عرضه کنند. تا دانش آموزان کنکوری با هر نوع سطح دانش و اطلاعات درسی بتوانند با خیال راحت از آن استفاده کنند و در کنکور سراسری نیز به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنند. البته ما برای آشنایی بیشتر شما در ادامه این مقاله به معرفی بیشتر این موسسه و خصوصیات آن خواهیم پرداخت.

دلیل راه اندازی نمایندگی های مختلف حرف اخر در شهر های ایران

دلیل اینکه موسسه ما در سطح ایران دفاتر فروش و مراکز مختلفی را ایجاد کرده است بسیار ساده می باشد. به دلیل راحتی بیشتر دانش آموزان است، تا آنان بدون مشکل و به راحتی بتوانند به این مراکز مراجعه کنند و به تهیه و استفاده از محصولات کنکوری ما بپردازند. البته شما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید، که باید قبل از مراجعه به این مراکز با مشاوران ما هماهنگ کنید. تا آنان مقدمات حضور شما را ایجاد کنند، و شما به راحتی بتوانید با استفاده از مشورت های مشاوران دست به انتخاب بهترین محصولات کنکوری بزنید.

اطلاعاتی درباره موسسه حرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای کسب بهترین نتایج و موفقیت در کنکور نیازمند استفاده از بهترین منابع آموزشی هستند. تا از طریق این منابع بتوانند مباحث و مطالب مختلف را یاد بگیرند، و در کنکور به سوالات آنها پاسخ دهند. به این دلیل بهترین و معتبر ترین موسسه کنکوری در ایران حرف آخر می باشد. این موسسه نشر دیجیتال کنکور در سال 1391 و توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شد. تا بتواند با ارائه و عرضه محصولات کنکوری به دانش آموزان عزیز در زمینه یادگیری مباحث درسی کمک شایانی بکند.

انتشارات حرف آخر

ایشان در ابتدای مسیر خود برای تکمیل کادر آموزشی خود به انتخاب بهترین دبیران و اساتید ایران بودند، و در این زمینه نیز موفق عمل کردند. و توانستند با انتخاب و جذب برترین دبیران دروس مختلف به یک کادر بسیار با دانش و با تجربه دست پیدا کنند. سپس آنها برای متمایز کردن خود با سایر دبیران و موسسات کنکوری، از روش و متد آموزشی بسیار متفاوتی نیز استفاده کردند. تا از این طریق بتوانند با یک تدریس بسیار متفاوت و خاص مباحث و مطالب سخت آموزشی را به دانش آموزان یاد بدهند. که در ادامه ما به بررسی دقیق تر خصوصیات و سبک تدریسی محصولات این موسسه خواهیم پرداخت.

خصوصیات تدریسی محصولات حرف آخر

یکی از مشکلات اصلی عدم موفقیت دانش آموزان کنکوری، فراموشی مباحثی می باشد که مطالعه می کنند. به همین خاطر اساتید ما برای رفع این مشکل از روش تصویر سازی و پویا نمایی برای تدریس مباحث مختلف استفاده کرده اند. تا از این طریق نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال شوند. و آنها بتوانند مطالب درسی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید، و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارید.

همچنین در روش دیگر اساتید ما تمامی فرمول ها و قواعد مربوط به دروس دیگر را حذف کرده اند، و از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده اند. زیرا هر کدام از این الگو ها قادر هستند مباحث مختلفی را پوشش دهند. به همین خاطر شما با استفاده از این روش قادر هستید در روز کنکور به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهید، و نتایج بسیار خوب و عالی را به دست بیاورید.

نمایندگی های حرف آخر در شهرهای ایران

همانطور که در بخش های قبلی نیز گفتیم موسسه حرف آخر در شهرهای مختلف ایران دارای دفتر های فعالی می باشد. تا از این طریق بتواند محصولات و پکیج های آموزشی را به راحتی و بدون مشکل در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار دهد. به این خاطر در ادامه به معرفی نمایندگی ها و مراکز معتبر حرف آخر در سراسری ایران خواهیم پرداخت.

لیست شهرهای دارای نمایندگی حرف اخر

 • تهران
 • کرج استان البرز
 • ارومیه
 • تبریز
 • کردستان
 • سنندج
 • زنجان
 • قم
 • خراسان رضوی ( مشهد )
 • اصفهان
 • شیراز
 • یزد
 • قزوین
 • کرمان
 • گلستان
 • فارس
 • ایلام
 • گلستان
 • مرکزی
 • گیلان
 • خراسان شمالی

نمایندگی موسسه حرف آخر در تهران و کرج

تهران به عنوان پایتخت ایران شناخته می شود، به این خاطر دفتر مرکزی و همچنین واحد پشتیبانی این موسسه در تهران واقع شده است. در همین رابطه دانش آموزان کنکوری ساکن در شهر تهران و کرج می توانند با مراجعه به آدرس دفتر مرکزی تهران حرف اخر به صورت حضوری محصولات ما را دریافت کنند. همچنین شما اگر نمی توانید حضوری به این مراکز مراجعه کنید، می توانید از طریق مشاوران ما پکیج های مختلف را سفارش دهید و آنها را از طریق پیک دریافت کنید.

نمایندگی های موسسه کنکوری حرف آخر

نمایندگی حرف اخر در شهر تبریز

تبریز به عنوان یکی از شهرهای ایران شناخته می شود، که هر سال تعداد زیادی داوطلب رتبه برتر را معرفی می کند. به این خاطر این شهر باید به یک دفتر فعال نیاز دارد، تا دانش آموزان بتوانند با مراجعه به این مرکز بدون انتظار و بدون اتلاف وقت به خرید محصولات مختلف بپردازند. نمایندگی تبریز حرف آخر توسط افراد با تجربه و همچنین مشاوران مجرب اداره می شود. تا آنها بتوانند با اطلاعات جامع و خاصی که در اختیار دارند، بهترین مشاوره و راهنمایی های کنکوری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

اگر شما ساکن تبریز هستید، و قصد خرید محصولات این موسسه را از طریق دفتر فروش تبریز دارید. می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید، و آدرس دقیق این مرکز را دریافت کنید، و به نمایندگی حرف آخر تبریز مراجعه کنید.

دفتر موسسه حرف آخر در اصفهان

در مرکز ایران نیز موسسه ما به یک دفتر فروش و مرکز فعال نیاز دارد، تا داوطلبان کنکوری بتوانند برای تهیه محصولات آموزشی و همچنین گرفتن مشاوره به آن مراجعه کنند. به این دلیل اصفهان بهترین گزینه ممکن در این بین می باشد که هم ساکنین اصفهان و همچنین شهرهای اطراف آن می توانند به این مرکز مراجعه کنند. ما برای انتخاب کادر کاری نمایندگی اصفهان وسواس خاصی به خرج دادیم تا از این طریق بتوانیم، بهترین و مجرب ترین مشاوران را در این مکان مشغول به کار کنیم.

و این امر نیز سبب شده است، که در چندین سال اخیر میزان درصد دانش آموزان رتبه برتر مرکز کشور افزایش چشم گیری داشته باشد. به این خاطر اگر شما به دنبال کسب بهترین نتیجه و رتبه در کنکور هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از محصولات حرف اخر با خیال راحت استفاده کنید.

مرکز فروش حرف آخر در ارومیه

ارومیه به عنوان شهری که همواره رتبه برتر های زیادی در خود داشته است، یکی از شهر هایی است که دانش آموزان و محصلین آن جزو دانش آموزان حرف آخری می باشند که با این موسسه کار می کنند. از این رو برای دسترسی این عزیزان به دفتر فروش در نزدیک ترین نقطه، در این شهر نیز اقدام به تاسیس نمایندگی حرف آخر در ارومیه نموده ایم تا عزیزانی که نسبت به دریافت مشاوره و یا خرید محصولات کنکوری و … تمایل دارند، بتوانند به این مرکز مراجعه کنند.

شماره نمایندگی حرف آخر

دفتر موسسه حرف آخر در زنجان

زنجان به عنوان یکی از شهر های بزرگ دارای دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر و بزرگ می باشد که در هر سال تعداد زیادی از رتبه برتر های کنکور را به خود اختصاص می دهد. وجود تعداد زیاد دانش آموزان و عزیزانی که با موسسه کنکوری ما در حال کار کردن هستند سبب شده است تا نظر اساتید مبنی بر تاسیس دفتر نمایندگی حرف آخر در زنجان باشد تا عزیزانی که در این شهر سکونت دارند برای دریافت خدمات مختلف به این دفتر مراجعه کنند.

نمایندگی های حرف آخر در شهرهای مختلف ایران

البته ما به جز شهرهایی که در بالا معرفی کردیم در اکثر شهرهای ایران دارای دفتر و مراکز فروش و پشتیبانی محصولات هستیم. تا دانش آموزان کنکوری بتوانند با مراجعه به این مراکز به راحتی محصولات و پکیج های آموزشی را خریداری و تهیه کنند. شما برای اینکه بدانید که شهر شما دارای نمایندگی حرف اخر است یا نه می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید. و با مشاوران ما در این رابطه سوال بپرسید و اطلاعات بسیار دقیق و جامعی را به دست بیاورید.

در این مقاله لیست نمایندگی های موسسه حرف آخر در ایران ما به صورت کامل تمام دفاتر فعال در ایران را معرفی کردیم. تا داوطلبان کنکوری بتوانند با مراجعه به چنین مراکزی بدون دردسر و به راحتی محصولات و پکیج های کنکوری موسسه ما را تهیه و خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *