پکیج های رشته انسانی حرف اخر

پکیج های رشته انسانی موسسه حرف آخر

یکی از رشته های پر طرفدار کنکوری، رشته انسانی می باشد که دارای تعداد زیادی داوطلب می باشد. به این خاطر بسیاری از دانش آموزان برای یادگیری مباحث مختلف این رشته نیازمند محصولات آموزشی کنکوری هستند، تا از این طریق بتوانند دروس مختلف این رشته را یاد بگیرند. البته ما در این بخش از سایت موسسه حرف اخر به بررسی دقیق موضوع حرف آخر رشته انسانی خواهیم پرداخت. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار جامعی را درباره محصولات کنکوری این موسسه که مناسب رشته کنکوری انسانی می باشد معرفی کنیم. و دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصولات در کنکور به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

رشته انسانی حرف آخر

کنکور سراسری یکی از مهمترین آزمون هایی می باشد که دانش آموزان رشته های مختلف، باید برای ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی در این آزمون شرکت کنند. در این میان رشته انسانی یکی از رشته های بسیار عالی می باشد که هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکوری برای قبولی در رشته مورد نظر خود در آن شرکت می کنند. رشته انسانی از دو بخش دروس عمومی و دروس تخصصی نیز تشکیل شده است، که هر کدام از آنها مباحث مختلفی را شامل می شوند. به این خاطر اگر شما به دنبال موفقیت و کسب رتبه در رشته انسانی هستید باید به این رشته و دروس آن توجه کنید.

دروس عمومی انسانی حرف آخر

دروس عمومی انسانی حرف آخر

موسسه حرف اخر یکی از موفق ترین موسسات کنکوری در سطح ایران شناخته می شود. این موسسه توانسته است برای تمامی رشته های کنکوری محصولات آموزشی متنوع و خوبی را تهیه و عرضه بازار کند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری و پاسخگویی به دروس کنکوری مشکل دارند، بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند. البته این محصولات نیز با استفاده از سبک و متد آموزشی نوین و جدیدی تدریس شده اند، که شما با استفاده از آنها قادر هستید تمام مباحث کنکوری را به راحتی یاد بگیرید. در این بین محصولات مربوط به رشته انسانی موسسه حرف آخر نیز از کیفیت و ارزش آموزشی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند، که در ادامه به معرفی آنها نیز می پردازیم.

رشته انسانی کنکور

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که آیا رشته انسانی با اهمیت می باشد؟ و ارزش دارد که در آن به تحصیل بپردازیم؟. برای پاسخگویی به این سوال باید بگوییم که دنیا و جهان به تمامی شغل ها نیاز دارد، همان طور که جامعه نیازمند پزشک است، به یک سیاست مدار و وکیل نیز نیازمند می باشد. به این دلیل رشته انسانی در کنکور بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا از این طریق دانش آموزان قادر هستند تا در رشته های سیاسی و اقتصادی مختلفی به ادامه تحصیل بپردازند. از نظر بنده جامعه ایران در حال حاضر بیشتر از اینکه به دکتر و دندان پزشک نیازمند باشد، به افراد و انسان های قانون مند نیازمند می باشد. تا چنین افرادی بتوانند با دانش خود اقتصاد و سیاست کشور را به سمت شکوفایی و روشنایی هدایت کنند.

دروس مرتبط با رشته علوم انسانی

همان طور که اطلاع دارید تمامی رشته های کنکوری از دو بخش دروس عمومی و دروس تخصصی تشکیل شده اند، که رشته انسانی نیز از این قاعده جدا نیست. دانش آموزان این رشته باید برای کسب بهترین نتایج ممکن به تمامی سوالات مربوط به دروس عمومی و دروس تخصصی آن پاسخ دهند. البته ما برای بالا بردن اطلاعات شما عزیزان داوطلب به معرفی دروس کنکوری رشته علوم انسانی خواهیم پرداخت.

برنامه حرف آخر ویژه رشته انسانی

برنامه حرف آخر ویژه رشته انسانی

دروس عمومی رشته انسانی

 • ادبیات
 • عربی
 • دین و زندگی
 • زبان انگلیسی

دروس تخصصی انسانی

 • عربی تخصصی
 • ادبیات تخصصی
 • فلسفه و منطق
 • تاریخ و جغرافیا
 • جامعه شناسی
 • ریاضی پایه
 • آمار
 • اقتصاد
 • روانشناسی

رشته های دانشگاهی علوم انسانی

رشته انسان دارای رشته های دانشگاهی بسیار خوبی می باشد، که شما می توانید با تحصیل در آنها آینده شغلی خود را تضمین کنید. در این بخش نیز به معرفی رشته های دانشگاهی این گروه آزمایشی کنکور خواهیم پرداخت تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید در شرکت در کنکور انسانی در رشته هایی نظیر وکالت، روانشناسی، تربیت معلم، دانشگاه فرهنگیان، اقتصاد، علوم تربیتی و علوم سیاسی قبول شوید، و به ادامه تحصیل بپردازید.

پکیج های رشته انسانی حرف آخر

موسسه حرف آخر همواره به دنبال برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور بوده است. به همین خاطر این موسسه برای تمامی رشته های کنکوری محصولاتی را آماده و روانه بازار کرده اند، تا از این طریق دانش آموزان بتوانند با دسترسی به بهترین منابع آموزشی ممکن، به نحو احسنت خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند. در این بین برای کمک به دانش آموزان کنکوری رشته انسانی موسسه ما به ارائه محصولات جامعی پرداخته است، تا این دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصولات کامل به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند.

خرید پکیج کامل انسانی حرف اخر

خرید پکیج کامل انسانی حرف اخر

البته باید توجه داشت که تمامی محصولات حرف اخر برای رشته انسانی مربوط به دروس عمومی می باشد و در حال حاضر محصول کنکوری مرتبط با دروس تخصصی این رشته تهیه و عرضه به بازار نشده است. به این خاطر ما در ادامه به معرفی محصولات آموزشی مرتبط با این رشته خواهیم پرداخت، تا شما بهتر و بیشتر با این محصولات و ویژگی آنها آشنا شوید.

ادبیات نظام جدید حرف آخر انسانی

یکی از دروس عمومی بسیار مهمی که نقش بسیار بسزایی در کسب رتبه کنکوری دارد، ادبیات می باشد. این درس در کنکور سراسری دارای ضریب 4 می باشد، که این امر نشان دهنده اهمیت بسیار بالای این درس در کسب نتیجه می باشد. به این خاطر اگر شما داوطلبان کنکوری به دنبال قبولی در بهترین رشته و دانشگاه کشور هستید، باید با دقت و تمرکز بیشتری به این درس و مباحث مختلف آن توجه کنید.

در این میان باید توجه داشته باشید، که ادبیات از چند مبحث مختلف و بسیار متفاوت تشکیل شده است. که هر کدام از این مباحث دارای خصوصیات آموزشی و تعداد سوال مشخصی در کنکور سراسری هستند. به این خاطر شما باید برای یادگیری ادبیات از بهترین محصولات کنکوری همانند ادبیات حرف آخر استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این محصول از خصوصیات و ویژگی های آموزشی بسیار مختلفی تدریس شده است، که در ادامه ما به معرفی این خصوصیات خواهیم پرداخت.

 • استفاده از سبک تدریسی متفاوت و مدرن برای تدریس مباحث مختلف
 • استفاده از پویا نمایی و انیمیشن سازی برای آموزش بخش های مختلف
 • استفاده از الگو و نقشه راه برای تدریس
 • تدریس بخش قرابت معنایی ادبیات در کمتر از 9 ساعت
 • تدریس بخش تاریخ ادبیات و املا و واژگان از طریق داستان سرایی
 • بررسی تست های کنکوری چند سال اخیر
 • آموزش روش صحیح تست زنی

عربی نظام جدید حرف آخر رشته انسانی

عربی به عنوان یکی دیگر از دروس عمومی کنکوری به شمار می رود، که از اهمیت بسیار زیادی برای دانش آموزان برخوردار است. اغلب دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در یادگیری و پاسخگویی به سوالات این درس دچار مشکل هستند. به این خاطر آنها برای رفع این مشکل باید از منابع و محصولات آموزشی بسیار با کیفیتی استفاده کنند تا مباحث مختلف عربی را یاد بگیرند، و در کنکور نیز به سوالات این درس به راحتی پاسخ دهند.

عربی رشته انسانی واعظ

عربی رشته انسانی واعظ

عربی حرف اخر یکی از بهترین محصولات آموزشی کنکور به شمار می رود، که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری رشته های مختلف مانند رشته انسانی می توانند از ان استفاده کنند. این محصول آموزشی توسط استاد محمد واعظی تدریس شده و دارای خصوصیات آموزشی بسیار جذاب و خاصی نیز می باشد، که در برای آشنایی بیشتر شما به معرفی این خصوصیات نیز خواهیم پرداخت.

 • تدریس مباحث مختلف با استفاده از انیمیشن سازی
 • استفاده از الگو و نقشه راه به جای قواعد زیاد و سخت عربی
 • تدریس جذاب و پر نشاط توسط استاد واعظی
 • تمرین و تکرار زیاد مباحث مختلف
 • آموزش دقیق و خاص به دلیل جلوگیری از فراموشی مباحث درسی
 • حل و بررسی تست های مربوط به کنکور های گذشته

دین و زندگی نظام جدید حرف آخر رشته انسانی

یکی دیگر از محصولات و منابع کنکوری که دانش آموزان رشته انسانی می توانند از آن استفاده کنند، دین و زندگی حرف اخر می باشد. این محصول توسط استاد علیرضا یوسفیان پور که یکی از بهترین دبیران سطح کشور می باشد تهیه شده است، تا دانش آموزان بتوانند به راحتی از این محصول استفاده کنند و مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند. البته باید توجه داشت که این محصول کنکوری با استفاده از سبک و تکنیک آموزشی بسیار خاص و ویژه ای تدریس شده است، که در ادامه به معرفی و تحلیل بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

دین و زندگی حرف آخر انسانی

دین و زندگی حرف آخر انسانی

 • استفاده از تصویر سازی و پویا نمایی برای تدریس مباحث مختلف
 • استفاده از 14 الگوی جامع و کامل برای آموزش بخش های مختلف
 • تمرین و تکرار زیاد مباحث مختلف درسی
 • یادگیری تمام پیام آیات و روایات بدون حفظ کردن آنها
 • تدریس تمام مباحث دینی کمتر از یک هفته
 • بررسی سوالات مختلف کنکوری برای رفع مشکل دانش آموزان

زبان انگلیسی حرف آخر انسانی

یکی از دروسی که اغلب دانش آموزان رشته های کنکوری در یادگیری و پاسخگویی به سوالات کنکوری ان مشکل دارند، زبان انگلیسی می باشد. به این دلیل اگر شما به دنبال کسب بهترین نتایج و قبولی در رشته های پر طرفدار هستید، باید بتوانید به درصد بالایی از این درس دست پیدا کنید. به این خاطر زبان انگلیسی حرف اخر نظام جدید، یکی از بهترین محصولات آموزشی می باشد، که توسط استاد محمودی تهیه و تدریس شده است.

البته توجه داشته باشید، که استاد محمودی برای تدریس بهتر زبان انگلیسی از روش و متد آموزشی مختلفی استفاده کرده است. تا از این طریق داوطلبان کنکوری بتوانند مباحث کنکوری را به راحتی یاد بگیرند. به این خاطر ما در این بخش به معرفی تمامی خصوصیات و ویژگی های آموزشی این محصول خواهیم پرداخت.

 • تدریس مباحث مختلف به صورت انیمیشن سازی
 • استفاده از الگو و نقشه سازی به جای استفاده از گرامر
 • بررسی دقیق لغات داخل و خارج از کتاب
 • تحلیل تست های تالیفی و کنکوری زبان خارجه برای بالا بردن اطلاعات دانش آموزان

فلسفه منطق حرف اخر

یکی دیگر از محصولات مربوط به رشته انسانی حرف اخر فلسفه و منطق می باشد. فلسفه و منطق به عنوان یکی از دروس تخصصی کنکوری شناخته می شود، که برای اغلب دانش آموزان از سختی بسیار زیادی برخوردار می باشد. به این خاطر دبیران ما برای کمک به داوطلبان کنکوری ان رشته در حال تهیه و عرضه این محصول هستند، تا این عزیزان بتوانند با خیال راحت از این پکیج با کیفیت استفاده کنند. البته باید توجه داشته باشید که این پکیج بسیار عالی در دست تدوین و تهیه است و در زمان ارائه به بازار شما می توانید آن را تهیه و استفاده کنید.

قیمت فلسفه منطق حرف آخر

قیمت فلسفه منطق حرف آخر

اقتصاد حرف آخر

اقتصاد موسسه حرف آخر رشته انسانی در حال حاضر در بین پکیج های ارائه شده برای این رشته وجود ندارد، اما با توجه به درخواست بالای دانش آموزان رشته انسانی برای تدوین و تهیه محصولات تخصصی، ممکن است در آینده نسبت به تهیه پکیج اقتصاد حرف آخر رشته انسانی اقدام شود تا منبع قدرتمند و مناسبی برای دانش آموزان این رشته تهیه و ارائه شود. که با استفاده از آن بتوانند درصد بالایی در این درس مهم و رتبه ساز کسب کنند.

قیمت محصولات رشته انسانی موسسه حرف آخر

از نظر قیمت و کیفیت محصولات آموزشی، پکیج های موسسه حرف آخر نسبت به سایر محصولات کنکوری موجود در بازار دارای برتری هستند. به این صورت که قیمت محصولات حرف آخر انسانی نسبت به کیفیت و ارزش آنها نسبت به سایر محصولات مشابه از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند. تا با این قیمت تمامی دانش آموزان کنکوری با هر سطح مالی و آموزشی بتوانند محصولات این موسسه را تهیه کنند. البته شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت محصولات این موسسه با مشاوران ما و یا به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید.

جهت استعلام قیمت پکیج حرف اخر انسانی تماس بگیرید : 7 94 94 95 0919

قیمت پکیج کامل حرف آخر رشته انسانی همواره با تخفیف های ویژه ای برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است تا بتوانند با برخورداری از تخفیفات موسسه حرف آخر، پک کامل این رشته را خریداری نمایند.

چگونگی تهیه محصولات مربوط به رشته انسانی حرف آخر

شما می توانید برای تهیه محصولات کنکوری حرف آخر اعم از پکیج کامل حرف آخر رشته انسانی از روش های مختلفی اقدام کنید. در روش اول شما می توانید از طریق فروشگاه آنلاین حرف آخر محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. در روش دیگر شما از طریق مشاوران رتبه برتر ما قادر هستید ابتدا از مشورت و راهنمایی مشاوران ما بهره ببرید و سپس از طریق آنها محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. شما از این دو طریق قادر خواهید بود محصولات مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید، و در مدت زمان کوتاهی آنها را دریافت کنید.

قیمت پک کامل انسانی

قیمت پک کامل انسانی

آیا حرف اخر برای رشته انسانی محصول تهیه کرده است

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، که بله حرف آخر برای کمک به دانش آموزان رشته انسانی محصولات متنوعی را تهیه کرده است. تا از این طریق داوطلبان کنکوری بتوانند مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند و برای کنکور آماده شوند. البته باید توجه داشت که در حال حاضر فقط محصولات و پکیج های مربوط به دروس عمومی حاضر و آماده است. و پکیج های مربوط به دروس تخصصی رشته انسانی در دست تهیه هستند، و فعلا به بازار عرضه نشده است.

حرف آخر برای رشته انسانی چه محصولاتی دارد؟

حرف آخر در رابطه با رشته کنکوری علوم انسانی توانسته اند محصولات با کیفیت مختلفی را تهیه کنند. که شما با استفاده از این محصولات قادر هستید تا مباحث مربوط به دروس عمومی کنکور را یاد بگیرید. و در کنکور سراسری به راحتی به سوالات دروس دینی، زبان انگلیسی، ادبیات و عربی پاسخ دهید.

در این مقاله پکیج ها و محصولات رشته انسانی حرف آخر ما به صورت کاملا تخصصی محصولات کنکوری این رشته را مورد بررسی قرار دادیم. تا شما دانش آموزان کنکوری بتوانید از این طریق بهتر با این محصولات و خصوصیات آموزشی آنها آشنا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *