تخفیف ویژه محصولات حرف آخر

کد تخفیف محصولات حرف آخر – تخفیفات حرف اخر

دریافت کد تخفیف محصولات حرف اخر یکی دیگر از مقالاتی می باشد، که به بررسی و تحلیل آن خواهیم پرداخت. همواره در زمان و مناسبت های مختلف موسسه ما برای اینکه بتواند نظر مثبت دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را جلب کند، تخفیف های بسیار خوبی را برای محصولات خود در نظر می گیرد. تا دانش آموزان کنکوری بتوانند با هزینه بسیار کمتری به خرید پکیج های مختلف این موسسه بپردازند. البته در این میان شما می توانید از روش های دیگری نیز از آف مربوط به محصولات ما استفاده کنید. که در ادامه این بخش از سایت موسسه حرف آخر به بررسی موضوع میزان تخفیف محصولات حرف آخر خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

جهت دریافت کد تخفیف خرید از حرف آخر با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید

میزان تخفیف محصولات موسسه حرف آخر

بسیاری از افراد جامعه همواره به دنبال خرید و استفاده از محصولاتی هستند، که دارای تخفیف هستند. زیرا با این روش آنها قادر هستند تا هزینه بسیار کمتری را نسبت به ارزش واقعی محصول پرداخت کنند. و این امر باعث می شود تا آنان در هزینه های خود صرفه جویی کنند، و مقداری پول را در حساب خود نگه دارند. در این بین موسسه حرف آخر نیز برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که از نظر مالی مشکل دارند، در مناسبت های مختلف تخفیفات بسیار خوبی را می گذارد. تا این عزیزان بتوانند با هزینه کردن مقدار پول کمی به محصولات با کیفیت این موسسه دسترسی داشته باشند.

دریافت کد تخفیف پکیج حرف اخر

باید توجه داشته باشید که میزان درصد آف و تخفیف پکیج های حرف آخر در زمان های مختلف، متفاوت می باشد. به این صورت که موسسه ما در زمان های متفاوت میزان متغیری از تخفیف را بر روی محصولات خود می گذارد. به این صورت که در بعضی از مواقع این تخفیف ها از 10 درصد شروع می شود و تا 50 درصد ادامه پیدا خواهد کرد. البته باید توجه داشت که بعضی از محصولات ما دارای تخفیف صد درصدی هستند و شما می توانید به صورت رایگان آنها را دریافت کنید.

چرا حرف آخر برای محصولات خود تخفیف در نظر می گیرد

این سوال در اینجا به وجود می آید که چرا حرف اخر برای محصولات و پکیج های خود تخفیف و آف در نظر می گیرد. برای پاسخگویی به این سوال باید بگوییم که در بعضی از مواقع دانش آموزان به دلیل نداشتن پول لازم مقدور به تهیه محصولات ما نیستند. و به دلیل اینکه هدف ایجاد موسسه حرف آخر ایجاد عدالت آموزشی در سطح کشور می باشد، برای پکیج های خود تخفیف و آف در نظر می گیرد. تا این عزیزان بتوانند با مقدار پولی که دسترس دارند به خرید محصولات این موسسه و استفاده از آنها بپردازند.

برای مثال در مورد بسته 5 روز با حرف آخر که با قیمت 600 هزار تومان در نظر گرفته شده بود و در ادامه به صورت رایگان برای دانش آموزان ارسال شد، موضوع تخفیف 100 درصدی در نظر اساتید قرار گرفت. این عزیزان با استفاده از این بسته می توانند در 5 روز موفق به کسب آموزشی شوند که با استفاده از آن بتوانند از همین حالا تعداد 40 تست کنکوری را برای خود در نظر داشته باشند. این مورد تنها یکی از موارد مربوط به تخفیفات حرف آخر می باشد که برای این محصول لحاظ شده است.

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف

زمانیکه تخفیف و آف های مربوط به پکیج های این موسسه اعمال می شود، شما فرصت بسیار خوب و ویژه ای را به دست خواهید آورد تا به دریافت کد تخفیف موسسه حرف آخر بپردازید. زیرا در این زمان شما قادر هستید تا در این زمان با صرف هزینه بسیار کمی محصولات مختلف ما را دریافت و خریداری کنید. البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید، که تخفیف های ما همیشگی نیستند، و در یک مدت مشخصی اعمال می شوند. و بعد از گذشت این زمان تخفیف ها از بین خواهد رفت و قیمت اصلی پکیج ها برای فروش آنها در نظر گرفته می شود، به این خاطر شما اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه های خود هستید باید سعی کنید که در این زمان هایی که تخفیف ها اعلام می شود، محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

آخرین تخفیف های حرف اخر

البته در این میان شما باید در نظر داشته باشید، که زمانی کد تخفیف محصولات حرف آخر برای شما اعمال می شود که در زمان مناسب محصولات خود را سفارش دهید. به این خاطر اگر به دنبال خرید محصولات تخفیف دار موسسه حرف اخر می باشید، باید به طور مداوم ما را دنبال کنید. با اینکه از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید و از آنها درباره زمان اعلام آف و آخرین تخفیف حرف آخر کسب کنید.

تخفیفات حرف آخر برای کدام محصولات است؟

باید این مسئله را ذکر کنیم که تمامی محصولات کنکوری حرف آخر در زمان های مشخص شامل تخفیف های بسیار خوب و ارزشمندی خواهند شد. در همین رابطه می توانید با خیال راحت در زمان های اعلام شده به سفارش محصولات آموزشی مورد نیاز خود بپردازید. تا با صرف هزینه بسیار کمتری و در زمان بسیار کوتاهی بتوانید محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنید و از آنها استفاده لازم را ببرید. البته در این بین محصولاتی نیز وجود دارند که به صورت رایگان و هدیه برای شما ارسال خواهند شد.

محصولات رایگان حرف آخر

در این میان محصولاتی نیز وجود دارند که به صورت رایگان یا همان تخفیف 100 درصدی در اختیار داوطلبان کنکوری قرار می گیرند. تا این عزیزان بتوانند با استفاده از این پکیج ها بیشتر و بهتر با کیفیت تدریسی و آموزشی محصولات این موسسه آشنا شوند. اما این محصولات نیز دائما رایگان نیستند و شما باید برای تهیه آنها مقدار هزینه ای را پرداخت کنید. اغلب محصولاتی مانند محاسبات حرف آخر، هفت الگوی طلایی زیست شناسی و 5 روز با حرف آخر به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

نحوه استفاده از کد تخفیف حرف آخر

مسئله مهمی که شما باید به آن توجه داشته باشید، نحوه استفاده از کد تخفیف محصولات حرف اخر می باشد. تا این عزیزان بدون مشکل و راحتی بتوانند محصولات مورد نظر خود را با تخفیف و هزینه کمتری خریداری کنند. شما از دو طریق می توانید محصولات این موسسه را سفارش دهید. در روش آنلاین شما از طریق فروشگاه حرف آخر می توانید پکیج مورد نظر خود را سفارش دهید. البته در این روش شما باید توجه داشته باشید که کد تخفیفی که به شما داده شده است را در بخش مخصوص وارد کنید تا از تخفیف های ما برخوردار شوید. و حتی بعضی از مواقع سایت های ما به صورت خودکار تخفیف اعلام شده را بر روی قیمت محصولات اعمال خواهند کرد.

تخفیفات موسسه حرف آخر

در روش دیگر کارت به کارت است شما با انتقال هزینه به شماره کارت عبدالرضا منتظری می توانید به سفارش محصولات کنکوری این موسسه بپردازید. البته برای دسترسی به شماره کارت ایشان باید ابتدا با مشاوران رتبه برتر ما در ارتباط باشید، تا از طریق آنها این شماره کارت را دریافت کنید. و مبلغی را که بعد از تخفیف اعلام شده است را به شماره کارت ایشان واریز کنید، و سپس محصول خود را در زمان کوتاهی دریافت کنید.

در چه زمانی تخفیف پکیج های حرف آخر اعلام می شود

بسیاری از داوطلبان کنکوری از مشاوران ما سوال می کنند، که چه زمانی تخفیف های محصولات موسسه حرف آخر اعلام می شود؟. ما در پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمان اعلام و اعمال تخفیف ها بر روی پکیج های این موسسه مشخص نمی باشد. چه بسا در مدت زمان کوتاهی چندین تخفیف مختلف برای این محصولات در نظر گرفته شود، و چه در زمان زیادی فقط یک دوره تخفیف برای فروش محصولات در نظر گرفته شود. اما باید توجه داشته باشید که در مناسبت ها و زمان های خاصی موسسه به ارائه آف برای فروش محصولات خود می پردازد. که در ادامه به معرفی این مناسبت ها خواهیم پرداخت، تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  • تخفیف عید نوروز حرف آخر
  • ماه رمضان
  • دهه فجر
  • تخفیف پاییزی
  • طرح تابستانی حرف اخر
  • طرح زمستانی
  • عید قربان
  • برخی عیدهای دیگر کشور
  • و ….

تخفیف 50 درصدی و 100 درصدی محصولات کنکوری

در بعضی از مواقع موسسه حرف آخر برای فروش محصولات خود آف و خدمات خاصی را در نظر می گیرد. به این صورت که در بعضی از مواقع به ارائه تخفیف 50 درصد و 100 درصدی می پردازد، تا از این طریق بتواند به دانش آموزان کنکوری محصولات خود را عرضه کند. البته شما باید به این مسئله نیز توجه داشته باشید که این تخفیفات در هر بازه زمانی اعلام نمی شود و شما نباید با این ذهنیت که محصولات ما را رایگان دریافت کنید منتظر بمانید، و وقت خود را هدر دهید. به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می کنیم که زیاد منتظر تخفیف برای تهیه محصولات این موسسه نباشند.

نحوه استفاده از تخفیف حرف آخر

البته باید در رابطه با محصولات رایگان این موسسه نیز بگوییم که این محصولات حدود 20 درصد مباحث کنکور را در خود جای داده اند. و شما بعد از استفاده از این 20 درصد و اطلاع از کیفیت بالای آموزشی این محصولات نسبت به خرید پکیج کامل محصولات اقدام کنید.

تخفیف پلکانی حرف آخر

یکی از انواع تخفیف های ویژه حرف آخر که برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است و در اکثر مواقع فعال می باشد، تخفیف پلکانی می باشد که می تواند برای هر دانش آموزی نسبت به میزان خرید و نوع خرید متفاوت باشد. در رابطه با این نوع استفاده از تخفیف باید گفت که میزان تخفیفی که به شما تعلق می گیرد نسبت به میزان خرید شما افزایش خواهد یافت به طوری که برای مثال در صورت استفاده از این روش می توانید پکیج کامل را تا حدود چند میلیون تومان کمتر تهیه نمایید. این نوع تخفیف برای عزیزانی که می خواهند پکیج کامل و حتی چند تک درس را تهیه نمایند بسیار ویژه و مناسب می باشد.

جهت کسب اطلاعات راجع به دریافت تخفیف پلکانی محصولات حرف آخر با شماره اعلامی تماس بگیرید : 7 94 94 95 0919

کد تخفیف محصولات ویژه موسسه

همانطور که می دانید موسسه ما پکیج های ویژه مختلف را تهیه و عرضه کرده است، که این پکیج ها از ارزش و کیفیت بالایی برخوردار هستند. به این خاطر در زمان های مختلف این نوع پکیج ها از تخفیفات بیشتری نیز برخوردار هستند. به این خاطر در زمان اعلام تخفیف برای محصولات حرف آخر اگر شما این پکیج های ویژه را تهیه کنید، از تخفیف و آف بیشتری نیز برخوردار خواهید شد. این پکیج های ویژه شامل پکیج کامل حرف آخر، برنامه 4 ماهه و پروژه کامل 6040 می باشند.

خرید با تخفیف از حرف آخر

کد تخفیف 6040

پروژه جامع 6040 یکی از محبوب ترین محصولات کنکوری ما در بین دانش آموزان شناخته می شود. و همین امر نیز باعث شده است تا ما در زمان های مختلف با اعمال انواع تخفیفات موسسه حرف آخر، بتوانیم رضایت دانش آموزان را کسب کنیم. به این خاطر اگر شما می خواهید پکیج 6040 حرف آخر را با آف تهیه کنید، می توانید با مشاوران رتبه برتر ما در ارتباط باشید، و با قیمت کمتری این محصول بسیار ارزشمند را سفارش دهید.

پروژه 6040 حرف آخر بسیار مناسب برای ایام پایانی و نزدیک شدن به کنکور می باشد، چرا که می توانید در بازه زمانی 100 روز تمامی موارد لازم و مورد نیاز برای کسب درصد بالا در کنکور را یاد بگیرید. در حال حاضر با توجه به فرا رسیدن زمان استفاده از این طرح، تا چند میلیون تومان تخفیف برای این مورد در نظر گرفته شده است که برای دریافت کد تخفیف محصولات 6040 می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

تخفیف حرف آخر برای نظام جدید

همانطور که اطلاع دارید در کنکور سال 1400 فقط دفترچه مربوط به نظام جدید عرضه خواهد شد. به همین خاطر در این بین دانش آموزان نظام قدیم نیز باید منابع کنکوری مربوط به نظام جدید را مطالعه کنید. ما نیز برای راحتی بیشتر دانش آموزان و افزایش نیاز داوطلبان کنکوری به استفاده از محصولات کنکوری، تصمیم گرفتیم تا تخفیف بسیار خوبی را بر روی محصولات نظام جدید خود اعمال کنیم. تا از این طریق بتوانیم به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب موفقیت هستند، در زمینه تهیه و استفاده از محصولات آموزشی کمک کنیم.

در این مقاله کد تخفیف محصولات حرف آخر، ما به صورت دقیق به بررسی این موضوع پرداختیم. تا از این طریق بتوانیم چگونگی دسترسی و چگونگی استفاده از کد تخفیف این موسسه را به شما آموزش دهیم. و دانش آموزان بتوانند با این تخفیف ها محصولات ما را با هزینه کمتری تهیه و استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *