شماره دفتر مرکزی حرف آخر

شماره تماس حرف آخر – شماره دفتر موسسه حرف اخر

شماره تماس موسسه حرف آخر برای ارتباط دانش آموزان و تماس حرف آخری ها با مشاورین و پشتیبان و اساتید و … در نظر گرفته شده است تا هیچ دانش آموزی در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل، حتی یک ثانیه هم از وقت طلایی خود را از دست ندهد. در رابطه با ایجاد پل ارتباطی بین موسسه و دانش آموزان قسمت تماس با حرف آخر راه اندازی شده است و در این بخش به معرفی و بررسی بیشتر این مورد می پردازیم.

شماره دفتر مرکزی حرف آخر در هر ساعت از شبانه روز حتی در روز های تعطیل پاسخگوی مشکلات و سوالات و صحبت های شما عزیزان است. برای جلوگیری از ازدحام و شلوغی هر خط، چندین خط ثابت و همراه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن از طریق شماره تماس مشاورین حرف آخر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تلفن حرف آخر

هر شرکت و شخصی که بخواهد به ارائه خدماتی به سایر افراد بپردازید باید نسبت به راه اندازی سیستم پرسش و پاسخ و یا سیستم برقراری تماس افراد با خود و بالعکس اقدام نماید، این امر زمینه ایجاد و بیان پیشنهادات، انتقادات، رفع مشکلات، سوالات قبل و بعد از خرید و … را فراهم می آورد. با توجه به اینکه موسسه حرف آخر به عنوان برترین انتشارات کنکوری ایران شناخته می شود و خدمات متنوعی در زمینه های مختلف برای دانش آموزان ایران زمین فراهم آورده است، بنابراین باید خطوط ارتباطی مناسب و خوبی را برای ارتباط دانش آموزان با بخش های مختلف مجموعه در نظر بگیرد.

در همین راستا بخش تماس با دفتر مرکزی حرف آخر راه اندازی شده است تا همه دانش آموزان در هر کجای ایران بتوانند تنها از طریق تلفن و بدون مراجعه حضوری، امکان استفاده از خدمات این موسسه به عنوان بهترین موسسه کنکوری را برای خود به ارمغان بیاورند. البته ناگفته نماند، عزیزانی که ساکن تهران و کرج هستند می توانند با مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران، از همه خدمات به صورت حضوری استفاده کنند.

شماره سایت حرف آخر

شماره سایت حرف آخر

همچنین آن دسته از عزیزانی که در شهرستان ها و سایر شهر های ایران هستند و تمایل به همکاری با تیم حرف آخر را دارند می توانند با مراجعه به نمایندگی ها در شهر ها، امکان استفاده از خدمات به صورت حضوری را برای خود فراهم سازند، که در بخش لیست نمایندگی های حرف آخر در ایران برای هر شهری آدرس و اطلاعات لازم ذکر شده است. توجه داشته باشید که برقراری ارتباط برای هر موردی اعم از تماس با مشاورین حرف آخر، دریافت تخفیف، خرید محصولات، درخواست برنامه و … به صورت تماس تلفنی برای همگان فراهم است تا موقعیت جغرافیایی نتواند بر ارائه خدمات به شما عزیزان تاثیر گذار باشد.

شماره تماس با حرف آخر همراه

با توجه به اینکه بسیاری از عزیزان قصد دارند تا با شماره تماس همراه حرف آخر در ارتباط باشند از این رو، برای این عزیزان شماره تلفن همراه در نظر گرفته شده است. در صورتی که می خواهید مشاورین ما با شما تماس بگیرند، کافی است تا با ارسال پیامک ” درخواست مشاوره ” به شماره همراه اعلام شده در ادامه، درخواست خود را ثبت کنید تا مشاورین رتبه برتر حرف آخر در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شماره همراه : 7 94 94 95 0919

شماره تلفن ثابت حرف آخر

شماره تماس ثابت حرف آخر نیز در کنار خطوط همراه در نظر گرفته شده است تا دوستانی که تمایل دارند، بتوانند با خطوط ثابت موسسه در ارتباط باشند. تمامی مواردی که در جهت ارتباط راحت و ارتباط بدون دغدغه لازم باشد توسط موسسه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. در صورتی که با خطوط ثابت شماره تلفن دفتر حرف آخر تماس بگیرید، با یکی از مشاورین رتبه برتر موسسه در ارتباط خواهید بود و موارد لازم جهت دریافت مشاوره و یا دریافت تخفیف و برنامه و … برای شما در نظر گرفته می شود.

شماره ثابت : 13 46 83 56 021     –    35 05 30 91 021

شماره تماس اصلی حرف آخر

با توجه به اینکه در گروه های تلگرامی و صفحه های اینستاگرامی و حتی در مواردی مشاهده شده که افرادی با نام موسسه حرف آخر مشغول به فعالیت هستند و شماره هایی را جهت تماس اعلام نموده اند، و توانایی پاسخگویی به مشکلات دانش آموزان را ندارند و تنها هدف آنها فروش نمونه های ناقص آموزشی است که در اختیار دارند. بنابراین همواره دانش آموزان به دنبال شماره تماس اصلی حرف اخر هستند تا بتوانند با مشاورین و متخصصین این موسسه در ارتباط باشند و بتوانند از دانش و اطلاعات این عزیزان بهره ببرند.

تماس با موسسه کنکوری حرف اخر

تماس با موسسه کنکوری حرف اخر

شماره هایی که تحت عنوان فروش پکیج های حرف آخر و … فعالیت دارند توسط افراد سودجو و کلاهبردار اعلام می شود. این افراد جزو کادر و تیم حرف آخر نیستند و تنها نمونه های ناقص از تدریس و آموزش این موسسه را در اختیار دارند. که با اخذ وجوهی بالا، نسبت به فروش این موارد به دانش آموزان اقدام می کنند. که در این رابطه باید گفت که با خرید این مجموعه ها تنها نمونه هایی که به صورت رایگان توسط خود موسسه ارائه شده است را به دست خواهید آورد و عملا از شما کلاهبرداری می کنند.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران

با توجه به وجود بیماری کووید 19 و شرایط حاکم بر جو آموزش و فضا های آموزشی و مدارس وجود دارد، والدین نگرانی هایی را در رابطه با آموزش فرزندان خود دارند. ارتباط با موسسه حرف آخر می تواند این نگرانی ها را به پایان برساند، چرا که وجود پکیج های آموزشی در هر سطحی اعم از ابتدایی و راهنمایی و متوسطه و … امکان یادگیری در سطح بالا را برای دانش آموزان فراهم کرده است. والدین عزیز با توجه به شهرت موسسه حرف اخر و شناخت مناسب از موسسات موجود، همواره به دنبال شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر در تهران هستند.

در این رابطه باید گفت که شماره مشاوران حرف آخر که در این بخش همراه با شماره دفتر مرکزی ارائه می شود، نیز تمامی خدمات مربوط به این موسسه را به شما ارائه خواهند داد. با توجه به روند کاری موسسه، تمامی مشاورین پاسخگوی سوالات و تماس های دانش آموزان و والدین و … هستند. بنابراین در صورت تماس با دفتر اصلی حرف آخر نیز با یکی از مشاورین در ارتباط خواهید بود و روند مشاوره و دریافت محصولات و خدمات مختلف و تخفیفات حرف آخر و … توسط مشاور برای شما انجام و پیگیری خواهد شد.

شماره تماس دفتر نمایندگی

دفاتر نمایندگی نیز برای راحتی کار دانش آموزان و ارتباط بیشتر و عمیق تر دانش آموزان در شهر های مختلف با مشاوران در نظر گرفته شده است. شماره تماس دفتر نمایندگی حرف آخر تبریز، شماره تماس دفتر نمایندگی حرف اخر اصفهان و … همگی برای دانش آموزان مناطق مختلف در نظر گرفته شده است تا بتوانند با مشاورین بومی منطقه خود نیز در ارتباط باشند. با توجه به حجم درخواست های زیاد برای دریافت مشاوره جهت ارائه برنامه و یا خرید محصولات، دفاتر مختلف برای راه اندازی بخش های جدید در جهت پاسخگویی به نیاز شما دانش آموزان عزیز در نظر گرفته شده است. شماره مشاورین حرف آخر می تواند به عنوان نماینده حرف آخر در هر شهر پاسخگوی شما عزیزان باشد و بهترین خدمات را برای شما در نظر داشته باشد.

شماره تماس مشاورین

شماره تماس مشاورین

تماس با مشاورین حرف اخر

همانطور که گفته شد، سیستم کاری موسسه بر این روال است که هر دانش آموزی با مشاور خاص و مخصوص خود در ارتباط باشد تا با همراهی مشاور، بتواند بیشترین بازدهی و بهترین نتایج را از میزان مطالعه خود دریافت کند. در همین رابطه دانش آموزان همواره به دنبال شماره تلفن مشاوران حرف آخر هستند تا بتوانند با مشاوری متخصص و دلسوز در ارتباط باشند. در همین راستا شماره های اعلامی در این بخش به عنوان تماس با مشاوران رتبه برتر حرف آخر، امکان ارتباط شما با متخصصین رتبه پرور را فراهم می آورد.

تیم مشاوره ای در نظر گرفته شده در این بخش که شماره های مربوط به این تیم نیز در همین مقاله ارائه شده است، مجموعه ای از برترین مشاورین هستند که خود در سال های اخیر موفق به کسب رتبه برتر شده اند و اکنون در خدمت شما عزیزان هستند تا راه رتبه برتر شدن را به شما نیز آموزش دهند. این تیم متخصص مجموعه از مشاورین متخصص و دلسوز هستند که با شناسایی نقاط ضعف شما و تعیین سطح درسی و … بهترین راه ها را برای کسب موفقیت به شما نشان خواهند داد.

میلاد قربانی عضو ارشد این بخش می باشد که طی سال های فعالیت در موسسه توانسته است بسیاری از دانش آموزان را به آرزوی قلبی خود یعنی رتبه برتر شدن و یا رسیدن به رشته و دانشگاه ایده آل برساند. این عضو به عنوان مشاور ارشد در کنار سایر مشاورین در حال فعالیت می باشد و تیم موفقی داشته اند به صورتی که بسیاری از دانش آموزان با توجه به آوازه این مشاور، به دنبال شماره وی هستند تا با ایشان در ارتباط باشند.

راه های ارتباط با مشاوران

برای ارتباط با مشاوران ما ملزم به برقراری تماس تلفنی نیستید، بلکه می توانید از راه های دیگری نیز با آنها در ارتباط باشید. با توجه به اینکه امروزه پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی نقش زیادی در گفتگوی افراد ایجاد می کنند، بنابراین می توان از راه پیامرسان هایی نظیر تلگرام و واتساپ و … با مشاورین در ارتباط بود. شماره های همراه اعلام شده در این بخش از سایت را می توانید به عنوان شماره تماس مشاوران حرف آخر ذخیره نمایید و در پیامرسان های مربوطه با آنها در ارتباط باشید.

شماره تماس دفتر حرف آخر

شماره تماس دفتر حرف آخر

شماره تماس برای سفارش بسته رایگان

برخی از طرح های موسسه به صورت رایگان خدمت دانش آموزان ارائه می شود، تا با نوع سیستم تدریس و بازدهی بالای تدریس و آموزش آشنا شوند. در تازه ترین و آخرین طرح در نظر گرفته شده به صورت رایگان، بسته 5 روز با حرف آخر توسط اساتید آماده شده است تا دانش آموزان با برنامه ای که توسط مشاورین به آنها ارائه می شود بتوانند حجم بالایی از مباحث مهم و کلیدی را طبق تدریس این موسسه مشاهده کنند. لازم به ذکر است که برای دریافت این پکیج نیازی به واریز هزینه کامل نیست و تنها شما باید مبلغ بسته بندی و ارسال پستی به مقدار 35000 هزار تومان را به شماره کارت استاد منتظری حرف آخر مهر واریز نمایید.

پشتیبانی حرف آخر

علاوه بر خطوط ثابت و همراهی که برای ارائه مشاوره در رابطه با خرید محصولات و ارائه برنامه و … معرفی شده است، بخش دیگری برای پشتیبانی در نظر گرفته شده است تا عزیزانی که در رابطه با خدمات موسسه اعم از مشاور، مشاوره، مشکلات مربوط به دی وی دی ها، پیگیری سفارشات حرف آخر و … مشکل دارند بتوانند با شماره پشتیبانی حرف آخر در تماس باشند. در برخی از موارد پیش آمده که دی وی دی ها با مشکل مواجه شده اند و سیستم دانش آموزان قادر به بازگشایی آنها نبوده و یا کد فعال سازی درست عمل نکرده، برای رفع این مشکلات می توانید از طریق این بخش با مشاوران ما در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه ارسال بسته ها و پکیج ها به دو صورت ترمینالی و پستی انجام می گیرد، و از سویی نیز رعیت پروتکل های بهداشتی می تواند سبب تاخیر در ارسال و دریافت بسته شود، برای پیگیری سفارشات خود و وضعیت مرسوله ارسالی برای شما، می توانید از طریق تماس با پشتیبانی حرف آخر، مشکلات خود را بیان نمایید و به پاسخ سوالات خود برسید.

شماره پشتیبانی

برای دریافت پشتیبانی های لازم با محصولات حرف آخر و همچنین رفع مشکلات مربوط به مشاور و … می توانید با شماره تلفن پشتیبانی موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات شما رفع و سوالات شما پاسخ داده شوند. برای دریافت خدمات پشتیبانی می توانید با شماره های ذکر شده در داخل این مطلب در ارتباط باشید.

ارتباط با موسسه حرف آخر

ارتباط با موسسه حرف آخر

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف اخر

برنامه حرف آخر در تلویزیون نیز در ساعات مشخصی پخش خواهد شد و در طی این برنامه ضمن ارائه آموزش ها و نمونه تدریس ها به صورت زنده، شماره سامانه پیامکی حرف آخر نیز معرفی می شود تا دانش آموزان با ارسال پیامک به این شماره از مشاوره رایگان و یا تماس مشاورین با آنها برخوردار شوند. توضیحات مربوط به چگونگی طی این روند در طول برنامه و به صورت زیر نویس خدمت دانش آموزان عزیز ارائه می گردد تا بتوانند پیامک مورد نظر خود را برای دریافت خدمات به این شماره ارسال نمایند.

شماره پیامک

تمامی موارد برای پاسخگویی به سلیقه های مختلف در موسسه در نظر گرفته شده است، برخی از دانش آموزان تمایل دارند تا به صورت پیامکی با مشاورین در ارتباط باشند از این رو برای این عزیزان شماره پیامک حرف آخر در نظر گرفته شده است تا بتوانند از این طریق درخواست خود را با مشاورین در میان بگذارند.

تلفن اصلی حرف آخر

تلفن اصلی حرف آخر

شماره تماس حرف آخر در کنار شماره دفتر مرکزی حرف آخر در این بخش برای ارتباط شما عزیزان با مجموعه ارائه شد. برای ثبت درخواست و داشتن هر گونه سوال و یا تمایل به دریافت خدمات مختلف می توانید با شماره های اعلام شده تماس بگیرید. جهت رضایت شما عزیزان، پاسخگویی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته، حتی روز های تعطیل می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *