معرفی استاد شیروانی

بیوگرافی غلامحسین شیروانی دبیر شیمی حرف آخر

بیوگرافی غلامحسین شیروانی دبیر شیمی حرف آخر یکی دیگر از مقالات  مطالب مربوط به موضوع، بیوگرافی اساتید می باشد. که در آن ما به صورت کامل و بسیار دقیق به بررسی و تحلیل تمامی محصولات و سوابق کاری استاد شیروانی خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار خوب و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم. ایشان یکی از دبیران و اساتید بسیار محبوب و مجرب کنکور در ایران شناخته می شود، که توانسته است محصولات کنکوری متنوع و بسیار با کیفیتی را تهیه و عرضه کند. به این خاطر ما در این مطلب از سایت موسسه حرف اخر علاوه به بررسی بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی به بررسی خصوصیات محصولات کنکوری ایشان نیز خواهیم پرداخت، تا شما بیشتر با این محصولات نیز آشنا شوید.

بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی حرف آخر

تهیه و عرضه محصولات کنکوری که بتواند نیازهای آموزشی دانش آموزان را برطرف کند، نیازمند تجربه و همچنین اطلاعات بسیار زیادی می باشد. به این خاطر اساتید و دبیرانی که دارای تجربه و دانش کافی هستند، می توانند محصولات کنکوری با کیفیت تری را تهیه و عرضه کنند. در این بین استاد شیروانی به عنوان یکی از برترین دبیران سطح کشور شناخته می شود، که توانسته است برای کمک به داوطلبان کنکوری در زمینه یادگیری شیمی محصولات متنوع و بسیار با کیفیتی را تهیه و روانه بازار کند.

مدرس شیمی حرف اخر

مدرس شیمی حرف اخر

استاد شیروانی دبیر شیمی در حال حاضر به عنوان یکی از دبیران موسسه نشر دیجیتال حرف آخر مشغول به فعالیت می باشد. ایشان توانسته اند با استفاده از تجربیات و همچنین سبک تدریسی بسیار متفاوت محصولات بسیاری زیادی را به وجود بیاورند. همچنین ایشان در این زمینه دارای سوابق و افتخارات بسیار زیادی می باشند که در ادامه به صورت کاملا تخصصی به بررسی رزومه کاری و بیوگرافی این دبیر بسیار خوش نام خواهیم پرداخت.

شیمی کنکور و اهمیت آن در کسب نتیجه

در کنکور سراسری همواره دروسی وجود دارند، که می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی نتایج و رتبه دانش آموزان داشته باشند. در این میان شیمی به عنوان یکی از دروس تخصصی کنکور و مشترک در بین رشته تجربی و رشته ریاضی شناخته می شود. این درس کنکوری از دو بخش بسیار متفاوت مسائل و مفاهیم شیمی تشکیل شده است، که هر کدام از این بخش ها دارای خصوصیات متفاوتی هستند. البته باید شما توجه داشته باشید که برای یادگیری این مباحث از بهترین منابع آموزشی استفاده کنید، تا در کنکور بتوانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

اگر شما عزیزان به دنبال قبولی در بهترین دانشگاه ها و رشته های کنکوری هستید، باید بیشتر به درس شیمی توجه داشته باشید. زیرا زمانی که شما به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهید، می توانید به تراز بسیار بهتری دست پیدا کنید و بتوانید به راحتی به انتخاب رشته بپردازید.

معرفی غلامحسین شیروانی دبیر شیمی

شناخت دبیران و همچنین سبک های آموزشی و تدریسی آنها برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا از این طریق می توانند پی ببرند که آیا محصول آموزشی این دبیر کیفیت لازم را دارد، تا آنان با خیال راحت و برای موفقیت در کنکور از این محصولات و منابع آموزشی کنکوری استفاده کنند. در این میان ما به صورت کامل و جامع در نظر داریم تا در این مقاله بیوگرافی و زندگینامه استاد غلامحسین شیروانی حرف آخر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم، تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار مفیدی را درباره این استاد و محصولات کنکوری ایشان در اختیار شما قرار دهیم.

غلامحسین شیروانی

غلامحسین شیروانی

غلام حسین شیروانی به عنوان یکی از برترین دبیران شیمی در ایران شناخته می شود، که توانسته است با استفاده از روش و سبک تدریسی جدید محصولات متنوع و بسیار باارزشی را تهیه و روانه بازار کند. به همین خاطر اغلب دانش آموزان دوست دارند تا قبل از تهیه و استفاده از این محصولات بیشتر با استاد و همچنین ویژگی آموزشی محصولات ایشان آشنا شوند. به این دلایل ما در ادامه برای آشنایی بیشتر شما یا استاد شیروانی، به بررسی تحصیلات، سوابق، افتخارات و … ایشان می پردازیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات کامل و بسیار خوبی را در اختیار کسانی که می خواهند این استاد را بشناسند قرار دهیم.

میزان تحصیلات

داشتن تحصیلات کافی برای تهیه محصولات کنکوری لازم است، زیرا با استفاده از این تحصیلات دبیران قادر هستند تا اطلاعات کنکوری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. استاد شیروانی نیز به عنوان یکی از با سواد ترین و با تجربه ترین دبیران شیمی در سطح کشور شناخته می شود، که از تحصیلات عالی بسیار خوبی برخوردار است. استاد دارای مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه معتبر خوارزمی تهران هستند، که این دانشگاه به عنوان یکی از برترین دانشگاه های کشور در میان مردم شناخته می شود.

به این دلیل قبول شدن و تحصیل در این دانشگاه نیازمند ضریب هوشی بسیار بالایی می باشد، که غلامحسین شیروانی موفق به این کار شده است. به این خاطر ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از با سواد ترین دبیران شیمی در ایران شناخته می شود، که شما می توانید با خیال راحت از محصولات آموزشی ایشان استفاده کنید.

سوابق کاری و تالیفات علمی

استاد غلامحسین شیروانی بعد از اینکه تحصیلات عالی خود را در دانشگاه به پایان رساند، در مراکز آموزشی و کنکوری مختلفی مشغول به فعالیت شد. ایشان در طول این چندین سال فعالیت مفید و کار آمد خود توانسته به افتخارات، سوابق کاری و تالیفات آموزشی بسیار زیادی دست پیدا کند. به این صورت که ایشان بعد از فارغ التحصیلی توانستند در مدارس و مراکز آموزشی نمونه کشوری تدریس کنند، و از این طریق تجارب بسیار زیادی را به دست بیاورد.

شیمی موسسه حرف آخر

شیمی موسسه حرف آخر

همچنین ایشان در زمینه تالیف و ارائه محصولات آموزشی نیز بسیار فعال بوده اند، و توانسته اند محصولات بسیار خوب و متنوعی را تهیه و روانه بازار کنند. به این خاطر در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی و تحلیل این استاد و تمامی فعالیت هایی که انجام داده است خواهیم پرداخت.

 • عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
 • تدریس درس شیمی در مدارس نمونه کشوری و مراکز آموزشی همچون قلم چی
 • تدریس شیمی در آزمایشگاه دانشگاه خوارزمی تهران
 • مبتکر تدریس و آموزش مباحث مختلف شیمی با استفاده از تکنیک تصویر سازی
 • مبتکر استفاده از الگو و نقشه راه برای آموزش شیمی
 • مدرس محصولات مختلف آموزشی و کنکوری برای درس شیمی
 • تدریس در شبکه های تلویزیونی مختلف مانند شبکه آموزش، شبکه یک و …
 • چاپ بیش از 50 مقاله در رابطه با مباحث شیمی

پکیج های کنکوری استاد شیروانی حرف آخر

همانطور که در بخش های قبلی نیز گفتیم، غلامحسین شیروانی یکی از دبیران و اساتید با تجربه موسسه حرف اخر می باشد. او در این موسسه توانسته است با استفاده از سبک و متد تدریسی بسیار نوین و جذابی انقلابی در آموزش شیمی به وجود بیاورد. البته او در این راه توانسته است برای هر مبحث کنکوری یک محصول تهیه و ارائه کند، تا دانش آموزان بر اساس نیاز خود از این محصولات استفاده کنند. همچنین این محصولات دارای خصوصیات آموزشی بسیار خوبی هستند که در ادامه به معرفی بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

 • شیمی مسائل نظام قدیم
 • مفاهیم شیمی سال سوم و چهارم
 • شیمی جامع مفاهیم
 • شیمی سال دوم
 • شیمی جامع نظام قدیم
 • مفاهیم شیمی دهم و یازدهم نظام جدید
 • مفاهیم شیمی دوازدهم نظام جدید
 • مسائل شیمی جامع
 • محاسبات
 • شیمی 6040
 • پکیج کامل شیمی نظام جدید
تدریس استاد شیروانی

تدریس استاد شیروانی

خصوصیات تدریسی محصولات

تمامی محصولات کنکوری این موسسه بر اساس یک نوع سبک تدریسی خاصی تهیه شده اند، تا داوطلبان کنکوری از این طریق بتوانند بهتر مباحث کنکوری را یاد بگیرند. استاد شیروانی نیز برای تدریس بهر شیمی از چند روش و تکنیک بسیار کار آمد استفاده کرده است. به این صورت که ایشان برای تدریس مباحث مختلف از تصویر سازی و پویا نمایی استفاده کرده اند. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال شود. و با این روش آنها بتوانند مباحث درسی را بهتر یاد بگیرند و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

جهت مشاهده قیمت پکیج های شیمی می توانید به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

همچنین در روش دیگر غلامحسین شیروانی تمامی فرمول ها و قواعد مربوط به این درس را حذف کرده اند. ایشان به جای استفاده از این قواعد سخت و وقت گیر از چند الگو و نقشه راه که مباحث مختلف را پوشش می دهد استفاده کرده است. تا از این طریق دانش آموزان بتوانند در روز کنکور به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهند، و نتایج بسیار خوبی را به دست بیاورند.

شیمی استاد شیروانی خوبه؟

یکی از سوالاتی که اغلب دانش آموزان در رابطه با محصولات استاد شیروانی می پرسند، این مسئله است که شیمی حرف آخر خوب است؟. در این رابطه به شما عزیزان باید بگوییم که شیمی حرف آخر بهترین و با کیفیت ترین محصول کنکوری در سطح بازار می باشد، که توسط استاد شیروانی تهیه و تدریس شده است. این محصول با استفاده از بهترین سبک تدریسی تهیه شده است، تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از ان به راحتی مباحث مختلف شیمی را یاد بگیرند و در کنکور نیز به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهند.

نوع تدریس شیمی حرف اخر

نوع تدریس شیمی حرف اخر

به این خاطر ما با قاطعیت تمام به شما اعلام می کنیم که اگر به دنبال موفقیت در کنکور هستید، از محصولات موسسه حرف اخر استفاده کنید. تا با این محصولات مباحث مختلف را به خوبی یاد بگیرید، و در کنکور سراسری نیز به سوالات زیادی در این رابطه پاسخ دهید.

راه های ارتباطی با استاد

یکی از خواسته های دانش آموزانی که قصد تهیه و استفاده از محصولات شیمی حرف آخر را دارند، ارتباط با استاد شیروانی می باشد. در این رابطه باید بگوییم که به خاطر دغدغه کاری بسیار زیاد استاد شیروانی ایشان وقت کافی برای ارتباط با دانش آموزان را ندارند. اما شما از طریق تلگرام موسسه حرف آخر و همچنین بخش شماره تماس موسسه حرف آخر می توانید با این استاد و همچنین مشاوران رتبه برتر ما ارتباط برقرار کنید. شما از این طریق می توانید تمامی سوالاتی که در مورد این محصولات دارید را مطرح کنید، و به جواب سوالات خود دست پیدا کنید.

در این مقاله بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی دبیر شیمی حرف آخر، ما به صورت کاملا جامع و دقیق به بررسی سوابق کاری و علمی ایشان پرداختیم. تا از این طریق اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و شما بتوانید با خیالی راحت به استفاده از محصولات ایشان بپردازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *