شعبانی زیست شناسی

بیوگرافی استاد رضا شعبانی دبیر زیست حرف آخر

بیوگرافی رضا شعبانی دبیر زیست حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالب مرتبط با موضوع بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر می باشد، که ما به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت. شناخت دبیران و اساتید موسسه های کنکوری که به تهیه و عرضه محصولات کمک آموزشی می پردازند، برای دانش آموزان کنکوری که می خواهند به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند حائز اهمیت است.

زیرا با شناخت سبک تدریسی و همچنین تکنیک های آموزشی که به کار می برند، می توانند با خیال راحت و آسوده تری به تهیه و استفاده از این محصولات بپردازند. به این خاطر ما در این بخش از سایت  حرف آخر به بررسی بیوگرافی استاد شعبانی زیست شناسی حرف آخر خواهیم پرداخت، تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

بیوگرافی استاد رضا شعبانی حرف آخر

موسسه حرف آخر به عنوان برترین موسسه کنکوری نشر دیجیتال در ایران شناخته می شود. این موسسه در طول سالیان فعالیت خود توانسته است با تهیه و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت کنکوری برای دانش آموزان به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند. که دلیل عمده این محبوبیت اساتید و مدرسان این موسسه و همچنین سبک و نوع آموزش مباحث مختلف کنکوری می باشد. به این خاطر ما در این مطلب قصد داریم زندگینامه رضا شعبانی مدرس زیست حرف اخر را به صورت جامع و کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم، تا کسانی که قصد استفاده از این محصول را دارند بهتر با این پکیج و دبیر آن آشنا شوند.

پکیج های کنکوری استاد شعبانی زیست

پکیج های کنکوری استاد شعبانی زیست

در این بین یکی از محبوب ترین محصولات آموزشی موسسه ما زیست شناسی می باشد، که توسط رضا شعبانی و دو دبیر نامی دیگر تهیه و عرضه شده است. در این بخش به بررسی دقیق زندگینامه استاد شعبانی زیست خواهیم پرداخت، تا عزیزانی که قصد خرید و استفاده از محصولات کنکوری ایشان را دارند. بهتر و دقیق تر با سبک آموزشی و همچنین سوابق کاری، محصولات کنکوری، ویژگی های تریسی و … ایشان آشنا شوند.

اهمیت زیست شناسی در کنکور تجربی

همانطور که اطلاع دارید در هر کدام از رشته های کنکوری، یک درس از سایر دروس از اهمیت بیشتری در کسب رتبه برخوردار می باشد. در رشته تجربی نیز زیست شناسی به عنوان یکی از دروس بسیار مهم در کسب رتبه و انتخاب رشته شناخته می شود، که دانش آموزان باید بیشتر به آن توجه کنند. زیرا اگر شما به دنبال قبولی در بهترین دانشگاه های کشور و همچنین رشته هایی همچون پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … هستید باید به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهید.

زیست شناسی در کنکور دارای ضریب 4 می باشد، و نقش بسیار پر رنگی در کسب نتایج دانش آموزان دارد. به این خاطر شما دانش آموزان کنکوری رشته تجربی که اهداف و خواسته های بزرگی در سر خود دارید، باید با توجه و دقت بیشتری زیست شناسی را مطالعه کنید. تا در روز کنکور بتوانید به راحتی به سوالات مربوط به هر بخش و مبحث زیست پاسخ دهید، و نتایج بسیار عالی کسب کنید.

چگونگی مطالعه بهتر زیست برای کنکور

زیست شناسی به عنوان مهمترین درس رشته تجربی شناخته می شود، به این خاطر شما باید با دید و نگاه بسیار ویژه ای به آن نگاه کنید و به مطالعه آن بپردازید. زیست شناسی با داشتن مباحث مختلف و سختی که دارد و همچنین ترکیبی بودن سوالات کنکوری آن نیازمند اطلاعات بسیار زیادی می باشد. به این خاطر شما باید به صورت مفهومی، عمیق و ترکیبی به مطالعه زیست بپردازید. تا در روز کنکور با مواجه شدن با هر نوع سوال سخت و ترکیبی به راحت و بدون مشکل به آنها پاسخ دهید. در این میان نیز زیست حرف اخر به عنوان برترین پکیج کنکوری شناخته می شود، که شما می توانید برای یادگیری زیست از آن استفاده کنید.

زندگینامه استاد شاکری حرف اخر

زندگینامه استاد شاکری حرف اخر

رضا شعبانی مدرس زیست شناسی

موفقیت در کنکور و قبولی در رشته های مد نظر خود به فاکتور های مختلفی مرتبط است، یکی از این فاکتورها این مسئله است که شما از محصولات کمک آموزشی چه دبیری استفاده می کنید. زیرا در حال حاضر موسسات مختلف به عرضه محصولات آموزشی بی کیفیت پرداخته اند، که دارای کیفیت لازم برای دانش آموز کنکوری نیستند. به این خاطر شما باید ابتدا دبیر و اساتید مجرب در زمینه ارائه محصولات کنکوری را بشناسید، و با دانستن سوابق کاری و سبک تدریسی آنها به تهیه و استفاده از محصولات کنکوری آن بپردازید.

استاد شعبانی به عنوان دبیر زیست شناسی موسسه حرف اخر شناخته می شود. ایشان به عنوان محبوب ترین مدرس زیست در سطح کشور شناخته می شود، که توانسته است در شهرهای مختلف سمینار های کنکوری مختلفی را برگزار کند. به این خاطر ما در ادامه این مقاله به بررسی سوابق کاری، میزان تحصیلات و محصولات آموزشی ایشان خواهیم پرداخت. تا با ارائه اطلاعات کاملی در این باره شما عزیزان را بیشتر با این دبیر مجرب کنکوری آشنا کنیم.

میزان تحصیلات

یکی از مسائل مهمی که اکثر اولیاء دانش آموزان به آن توجه می کنند میزان تحصیلات دبیران این موسسه می باشد. زیرا هر چقدر تحصیلات دبیران و اساتید کنکوری بیشتر باشد، آنها می توانند اطلاعات کنکوری بهتر و جامع تری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. در این میان استاد رضا شعبانی به عنوان یکی از با سواد ترین و مجرب ترین دبیران زیست شناسی در ایران شناخته می شو. ایشان با استفاده از این تجربیات و تحصیلات توانسته اند، سبک و متد آموزشی جدید و نوینی را ابداع کنند و محصولات آموزشی مختلف و کاربردی را روانه بازار کنند.

پکیج های استاد شعبانی

پکیج های استاد شعبانی

رضا شعبانی به عنوان یکی از با سواد ترین دبیران موسسه شناخته می شود، ایشان دارای مدرک مهندسی ژنتیک می باشد. همچنین ایشان دارای مدرک بین المللی روانشناسی یادگیری از دانشگاه USM مالزی را دارد، که تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت تدریس ایشان گذاشته است. همچنین ایشان افتخار عضویت در هیئت علمی ژنتیک ایران را دارد. تمامی تحصیلات و افتخارات باعث شده است تا محصولات آموزشی ایشان یک سطح از سایر محصولات موجود در بازار بالاتر و بهتر باشد.

سوابق تدریسی

استاد شعبانی بعد از به پایان رساندن تحصیلات عالی خود توانستند در مراکز آموزشی نمونه کشوری شروع به فعالیت کنند و افتخارات بسیار زیادی به دست بیاورند. و همین امر نیز باعث شد تا ایشان تجربه و اطلاعات لازم را به دست بیاورند، و بتوانند بهترین محصولات و پکیج های آموزشی را روانه بازار کنند. البته ما در ادامه سابقه تدریس و فعالیت ایشان را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

 • از سال 1384 تا سال 1385 به عنوان بنیان گذار و مدرس زیست شناسی کنکور در گروه آموزشی صبح ظهور فعالیت داشته است
 • از سال 1386 تا سال 1387 به عنوان دبیر زیست شناسی در آموزشگاه خواجه نصیر تهران فعالیت داشته
 • از سال 1388 تا سال 1389 به عنوان بنیانگذار فرآیند آموزشی CKC و مدرس زیست شناسی گروه CKS مشغول به تدریس بوده است
 • از سال 1389 تا سال 1391 به عنوان دبیر زیست شناسی در موسسات آموزش قلم چی، علوی، گزینه 2 و در شهرهای دزفول و اندیمشک فعالیت داشته
 • از سال 1391 تا سال 1392 در دانشگاه‌های الزهرا مدرک ژنتیک پیشرفته و همچنین روانشناسی یادگیری از دانشگاه مالزی دریافت کرده است
 • از سال 1392 تا سال 1393 به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور و المپیاد اهواز، شوشتر و مسجد سلیمان فعالیت کرده است
 • بنیانگذار اولین لیگ زیست شناسی در کشور به مدت 10 سال

تالیفات

استاد شعبانی در طول زمان های مختلف برای اینکه بتواند اطلاعات خود را به دانش آموزان انتقال دهد مقالات و کتاب های مختلفی را روانه بازار کرده است. تا دانش آموزان بتوانند با مطالعه آنها بیشتر زیست شناسی را درک کنند و با مفاهیم مختلف آنها آشنا شوند. به این خاطر ما در ادامه به معرفی چند آثار استاد شعبانی خواهیم پرداخت.

 • جزوه کاریکاتوری زیست شناسی در ایران با عنوان الفبای 100
 • مفاهیم بنیادی زیست شناسی متناسب برای دبستانی ها
 • بزرگراه نکات، متناسب برای دوران جمع بندی همراه با تست و پاسخنامه
بیوگرافی استاد شاکری

بیوگرافی استاد شاکری

افتخارات مختلف رضا شعبانی دبیر موسسه حرف آخر

اساتید موسسه حرف آخر به عنوان برترین دبیران سطح کشور شناخته می شوند. این اساتید در زمینه کنکور و همچنین ارائه محصولات آموزشی توانسته اند افتخارات بسیار زیادی را به دست بیاورند. رضا شعبانی نیز یکی از این دبیران می باشد، که توانسته است در طول این چند سال فعالیت خود موفقیت و افتخارات بسیار زیادی را به دست بیاورد. در همین رابطه برای اینکه ایشان را بهتر معرفی کنیم به بررسی و معرفی افتخارات مختلف ایشان خواهیم پرداخت.

 • اولین دبیر زیست شناسی که توانسته در شش استان و شهر ایران سابقه دبیری داشته باشد
 • ایشان اولین دبیر زیست شناسی هستند که در مدت 5 سال موفق شده است تا تمام مباحث مربوط به زیست دبیرستان و پیش دانشگاهی را به صورت انیمیشن و تصویر سازی تدریس کنند، و بنیان گذار آموزش تصویری در ایران باشد
 • اولین و جوانترین دبیر زیست در استان مرکزی می‌باشد، که توانست کتاب بزرگراه را تالیف کند، و آن را در 23 استان کشور به فروش برساند
 • او توانسته است برای تدریس بهتر زیست از یک مقاله و جزوه تصویری خلاقانه و مبتکرانه استفاده کند، تا دانش آموزان زودتر و بهتر زیست را یاد بگیرند
 • او به عنوان اولین دبیر زیست شناسی شناخته می‌شود که توانسته است برای مفاهیم مهم و پر تکرار مانند قلب و نوار قلب، دوره جنسی زنان، دستگاه گوارش و دفع ادرار و ژنتیک الگوی یادگیری و تست زنی طراحی کند

پکیج های کنکوری زیست شناسی حرف اخر

زیست شناسی به عنوان یکی از دروس بسیار سخت و مهم کنکوری شناخته می شود، که دانش آموزان برای یادگیری آن نیازمند منابع آموزشی بسیار خاصی هستند. به این خاطر استاد شعبانی برای رفع نیاز داوطلبان کنکوری توانسته است برای هر کدام از مباحث مختلف زیست شناسی یک محصول و پکیج مجزا را تهیه کند. تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز خود محصولات مختلف را تهیه کنند و به بهترین شکل ممکن خود را مهیای شرکت در کنکور سراسری کنند. در ادامه نیز ما تمامی پکیج های کنکوری زیست شناسی رضا شعبانی را معرفی خواهیم کرد:

 • زیست شناسی پیش 2 نظام قدیم
 • زیست پیش دانشگاهی 1
 • زیست شناسی سال سوم دبیرستان
 • محاسبات و هفت الگوی طلایی زیست شناسی
 • زیست جانوری و انسانی نظام قدیم
 • زیست جامع نظام جدید
 • زیست شناسی گیاهی نظام جدید
 • زیست در دایره نظام جدید ( زیست گیاهی و جانوری )
 • ژنتیک نظام جدید
 • پکیج زیست شناسی سال دوازدهم
 • پکیج زیست سال یازدهم نظام جدید
 • زیست شناسی دهم
 • زیست گیاهی نظام قدیم
 • پکیج 6040 زیست نظام قدیم
 • پکیج جامع زیست نظام قدیم
 • زیست شناسی دوم دبیرستان

ویژگی های تدریسی

استاد شعبانی برای تدریس محصولات کنکوری خود از متد و تکنیک آموزشی بسیار نوینی استفاده کرده است. ایشان از یک روش سه لایه استفاده کرده، تا دانش آموزان بتوانند با این روش مباحث مختلف را به راحتی یاد بگیرند و همچنین مدت زمان طولانی این اطلاعات را در ذهن خود نگه دارند.

در لایه اول اساتید ما به صورت پویا نمایی و تصویر سازی، به تدریس مباحث مختلف زیست می پردازند. تا از این طریق نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت دانش آموزان فعال شود، و بتوانند مباحث مختلف را زودتر یاد بگیرند و آنها را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند و از فراموشی آنها جلوگیری کنند.

تدریس زیست حرف اخر

تدریس زیست حرف اخر

در لایه دوم نیز استاد شعبانی به بررسی خط به خط متن کتاب خواهد پرداخت، تا از این طریق بتواند علاوه بر مرور مباحث مختلف بخش های مه کنکوری را نیز معرفی کند. البته باید توجه داشته باشید که منبع طراحی سوالات کنکوری متن کتاب است، به این خاطر شما باید به خوبی متن کتاب را یاد بگیرید.

در لایه سوم نیز اساتید ما به بررسی تست های کنکوری و تالیفی چند سال اخیر خواهند پرداخت. تا با این روش شما را بیشتر با مباحث پر تکرار آشنا کنند، و روش صحیح تست زنی را نیز به شما آموزش دهند.

زیست موسسه حرف اخر خوبه؟

در رابطه با این مسئله که زیست شناسی حرف آخر خوبه؟، باید بگوییم که این محصول توسط بهترین دبیران سطح کشور تهیه شده است. که از جدیدترین و بهترین متد آموزشی ممکن برای تدریس این محصول استفاده کرده اند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از این محصول، مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند و به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهند. به این دلایل ما به شما اطمینان می دهیم که زیست رضا شعبانی برترین و بهترین محصول کنکوری می باشد، که شما می توانید با خیالی راحت از ان برای یادگیری مباحث مختلف استفاده کنید.

همکاران استاد شعبانی برای تدریس زیست شناسی

استاد شعبانی برای تدریس محصولات و پکیج های آموزشی خود از دو همکار و دبیر دیگر نیز کمک گرفته است. تا با کمک آنها و همچنین تجربیاتی که در اختیار دارند، بتوانند اطلاعات کنکوری بیشتری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. این اساتید نیز کسی جز استاد شاکر و استاد روان نمی باشند، که به عنوان بهترین دبیران زیست شناسی در ایران شناخته می شوند. البته شما باید توجه داشته باشید که این اساتید با همکاری یکدیگر می توانند مباحث مختلف کنکوری را بهتر توضیح دهند و شما را در رسیدن به اهداف مورد نظرتان کمک و یاری کنند.

ما در این مقاله بیوگرافی رضا شعبانی دبیر زیست حرف آخر، به صورت جامع و کامل زندگی نامه و سوابق کاری ایشان را مورد بررسی قرار دادیم. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد تهیه و استفاده از محصولات این استاد را دارند، بتوانند بیشتر با ایشان و خصوصیات تدریسی او آشنا شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *