استاد منتظری مدرس ریاضی

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی حرف آخر

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی حرف آخر یکی از مطالبی می باشد، که ما در رابطه با موضوع بیوگرافی اساتید این موسسه به بررسی آن خواهیم پرداخت. شناخت دبیران هر موسسه و سبک تدریسی آنها برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد استفاده از محصولات کنکوری آنها را دارند، بسیار مهم است. به این خاطر ما در این بخش از سایت حرف آخر به تحلیل و بررسی دقیق تر استاد منتظری ریاضی خواهیم پرداخت، تا شما عزیزان بیشتر با محصولات ایشان و همچنین سبک تدریسی ایشان آشنا شوید. استاد منتظری در حال حاضر با داشتن نبوغ و تجربه بسیار بالایی در زمینه آموزش ریاضی توانسته است افتخارات بسیار زیادی را کسب کند، و همین دلایل باعث محبوبیت ایشان در بین دانش آموزان کنکوری شده است.

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری حرف آخر

شناخت اساتید و دبیران کنکوری که به تهیه و عرضه محصولات آموزشی پرداخته اند، برای داوطلبان کنکوری بسیار مهم است. زیرا با اطلاعاتی که به دست می آورند می توانند با خصوصیات و ویژگی های تدریسی این اساتید و کیفیت کار آنها پی ببرند. و با دانستن اطلاعاتی از این قبیل به راحتی محصول و پکیج آموزشی مناسب و استاندارد را انتخاب می کنند، و با استفاده از آن خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده و مهیا می کنند.

استاد منتظری موسسه حرف آخر

استاد منتظری موسسه حرف آخر

استاد محسن منتظری یکی از برترین دبیران و اساتید آموزش ریاضی در سطح ایران به شمار می رود. ایشان با تجربیات و اطلاعات بالایی که در این زمینه دارد توانسته است به تهیه و عرضه انواع محصولات آموزشی بپردازد. البته او برای تهیه و تدوین هر کدام از این پکیج ها از سبک آموزشی بسیار جذاب و خاصی استفاده کرده است، که این کار باعث بالا رفتن کیفیت آموزشی محصولات ایشان شده است. البته ما در ادامه به بررسی تمامی جوانب زندگی استاد منتظری و خصوصیات تدریسی ایشان می پردازیم، تا اطلاعات کامل و بسیار جذابی را در اختیار شما قرار دهیم.

درس ریاضی و اهمیت آن در کنکور

در کنکور سراسری دروس مختلفی وجود دارند، که از نظر رتبه آوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی از این دروس ریاضی می باشد، که به عنوان دروس تخصصی مشترک بین رشته ریاضی و رشته تجربی شناخته می شود. البته باید بگوییم که یکی از دروسی که اغلب دانش آموزان در یادگیری و پاسخگویی به سوالات آن دچار مشکل هستند، همین درس ریاضی می باشد. و این امر نیز باعث شده است تا اغلب دانش آموزان وقت و زمان کمتری را صرف یادگیری و مطالعه مباحث این درس کنند.

ریاضی از مباحث بسیار متنوع و زیادی تشکیل شده است، که هر کدام از این مباحث از ویژگی های بسیار خاصی برخوردار هستند. و حتی هر کدام از مطالب و بخش های این درس در کنکور دارای تعداد سوال مشخص هستند. به این خاطر اگر شما به دنبال کسب بهترین نتایج و قبولی در رشته های پر طرفدار هستید، باید تمامی مباحث این درس را یاد بگیرید تا به سوالات آنها پاسخ دهید.

استاد منتظری حرف آخر

استاد منتظری حرف آخر

ریاضی در کنکور سراسری دارای ضریب 4 می باشد و این امر نشان دهنده اهمیت بالای آن در کسب نتیجه می باشد. به این صورت که اگر شما به دنبال کسب موفقیت در کنکور سراسری هستید، باید بتوانید به درصد بالایی از سوالات ریاضی پاسخ دهید. تا با این کار به رتبه و تراز بسیار خوبی دست پیدا کنید، و در روز انتخاب رشته دچار مشکل نشوید.

عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر

یکی از موسسات کنکوری که در چندین سال اخیر توانسته است محصولات آموزشی با کیفیتی را عرضه کند، حرف آخر می باشد. این موسسه توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس و راه اندازی شده است، تا بتواند با ارائه منابع کنکوری نیاز آموزشی داوطلبان کنکوری را برطرف کند. او در سال 1391 به صورت کاملا رسمی فعالیت خود را شروع کرد و در مدت کوتاهی توانست با تکمیل کادر آموزشی خود و ارائه محصولات کنکوری فوق العاده به محبوبیت بسیار زیادی در بین دانش آموزان و دبیران کنکوری دست پیدا کند.

عبدالرضا منتظری برای اینکه بتواند حرف اخر را به جایگاه اصلی خود در میان دانش آموزان برساند تلاش های بسیار زیادی انجام داده است. به طور مثال ایشان برای تکمیل کادر آموزشی خود دقت بسیار زیادی را به خرج داده است، و توانسته است بهترین دبیران دروس کنکوری ایران را به موسسه خود جذب کند. همچنین ایشان روش های سنتی و بی روح مدارس ایران را کنار گذاشته است، و از چند روش آموزشی بسیار جامع استفاده کرده است. تمامی این عوامل تمامی باعث شده است تا محصولات و پکیج های کنکوری این موسسه از کیفیت و ارزش تدریسی بسیار بالایی برخوردار باشند.

دلیل محبوبیت حرف اخر در میان دانش آموزان

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که موسسه ما چگونه توانسته است در این مدت زمانی کوتاه به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند، و در بین دانش آموزان کنکوری نیز از محبوبیت بالایی برخوردار شود. در پاسخ به این سوال در این بخش از زندگی نامه عبدالرضا منتظری باید بگوییم که سیاست کار و همچنین کیفیت محصولات حرف اخر باعث شده است، تا اغلب دانش آموزانی که به دنبال موفقیت در کنکور هستند، از محصولات حرف آخر استفاده کنند. دلیل این امر نیز به خاطر سبک تدریسی متفاوت و جذاب این محصولات، و اساتید و دبیران این موسسه می باشد. که توانسته اند تمامی مباحث کنکوری را به شکلی بسیار عالی و خوب تدریس کنند، تا دانش آموزان بتوانند با این محصولات به راحتی مباحث کنکوری را یاد بگیرند.

زندگی استاد منتظری

زندگی استاد منتظری

البته شما می توانید با بررسی نتایج کنکوری دانش آموزان کنکوری این موسسه از کیفیت بالای محصولات ما با خبر شوید. زیرا هر ساله بر تعداد داوطلبان رتبه برتر کنکور که از محصولات این موسسه استفاده کرده اند، افزوده می شود.

عبدالرضا منتظری کیست؟

عبدالرضا منتظری کیست؟ در جهت پاسخ به این سوال در این قسمت به ارائه بیوگرافی عبدالرضا منتظری می پردازیم. این پرسش، سوالی که در اکثر شبکه های اجتماعی پرسیده می شود. استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی و موسس حرف آخر به شمار می رود، که توانسته است محصولات بسیار با کیفیت و ارزشمندی را در زمینه کنکور طراحی و عرضه کند. ایشان در حال حاضر به عنوان برترین دبیر ریاضی در ایران شناخته می شود، که انقلابی در زمینه آموزش ریاضی به وجود آورده است. ایشان با تدریس مباحث مختلف ریاضی با استفاده از سبک تدریسی جدید درس ریاضی را به یک درس شیرین و ساده تبدیل کرده است.

البته ایشان علاوه بر این محصولات کنکوری در زمینه های تدریس ریاضی و تالیف کتب آموزشی، دارای افتخارات و سوابق بسیار زیادی می باشد. که ما در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی تمامی سوابق و افتخارات استاد منتظری ریاضی خواهیم پرداخت. تا شما از این طریق اطلاعات جامعی را به دست بیاورید و بتوانید بیشتر با خصوصیات و سوابق کاری این استاد آشنا شوید.

محل زندگی و میزان تحصیلات عبدالرضا منتظری

استاد منتظری ریاضی حرف آخر به عنوان یکی با سواد ترین دبیران ایران شناخته می شود. به این خاطر در این بخش به بررسی میزان سواد و تحصیلات ایشان خواهیم پرداخت تا اطلاعات بسیار جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. عبدالرضا منتظری در سال 1352 هجری قمری به دنیا آمده است، ایشان بعد از به پایان رساندن تحصیلات پایه خود در دانشگاه اصفهان قبول شد. مدرک کارشناسی پلیمر خود را از دانشگاه صنعتی اصفهان که به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های ایران شناخته می شود دریافت کرده است.

تدریس عبدالرضا منتظری

تدریس عبدالرضا منتظری

استاد بعد از به پایان رساندن تحصیلات لیسانس خود به تهران آمد و در این شهر ساکن شد، و در موسسات و مدارس نمونه این شهر به تدریس ریاضی پرداخت. تا اینکه در سال 1390 تصمیم گرفت تا موسسه نشر دیجیتال کنکوری متفاوتی را راه اندازی کند، تا از این طریق بتواند به دانش آموزان کنکوری کمک کند. او در این کار موفق شد و توانست بهترین و برترین موسسه کنکوری ایران را تاسیس کند .

محصولات و تالیفات عبدالرضا منتظری حرف آخر

استاد منتظری علاوه بر اینکه به عنوان دبیر ریاضی در موسسه نشر دیجیتال حرف آخر مشغول به فعالیت می باشد. توانسته است در طول این بیست سال فعالیت خود خدمات بسیار زیادی به دانش آموزان کنکوری بکند. به این صورت که او در زمینه آموزش ریاضی توانسته است کتب و مقالات بسیار زیادی را تهیه و عرضه کند، تا عزیزانی که در یادگیری این درس مشکل دارند بتوانند از این محصولات استفاده کنند. البته عبدالرضا منتظری محصولات دیگری نیز به بازار عرضه کرده است که ما در ادامه سوابق و محصولات آموزشی ایشان را به صورت کامل معرفی خواهیم کرد.

 • مدرس ریاضی در شبکه های تلویزیونی مانند شبکه آموزش و شبکه یک
 • آموزش روش های مدرن تدریس ریاضی به دبیران دیگر، برای بالا بردن سطح علمی آنان
 • تدریس در مدارس غیر انتفاعی و نمونه در مناطق مختلف شهر تهران
 • دارای 20 سال سابقه تدریس در ایران
 • تالیف بیش از 30 کتاب در انتشارات گزینه اول
 • او کتاب هایی چون دیفرانسیل، شروع آسان، حسابان و کتاب‌ های کوچک کانون فرهنگی آموزش را تالیف کرده است
 • او 10 کتاب در زمینه آموزش ریاضی را تالیف و روانه بازار کرده است، که مورد تایید آموزش و پرورش نیز می باشد

محصولات ریاضی حرف آخر استاد منتظری

همانطور که اطلاع دارید محصولات مربوط به ریاضی حرف آخر، به عنوان بهترین و با کیفیت ترین محصولات کنکوری شناخته می شوند و تمامی این پکیج ها توسط عبدالرضا منتظری تهیه و تدریس شده است، تا دانش آموزانی که در یادگیری این درس مشکل دارند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند. البته این محصولات هر کدام از خصوصیات و ویژگی های تدریسی بسیار خاصی برخوردار هستند، که در ادامه به معرفی بیشتر این ویژگی های تدریسی خواهیم پرداخت. در ادامه ما تمام محصولات مربوط به ریاضی استاد منتظری را معرفی خواهیم کرد:

 • هندسه 1 نظام قدیم
 • هندسه نظام جدید منتظری
 • ریاضی پایه و دیفرانسیل
 • مثلثات
 • ریاضی جامع رشته تجربی نظام قدیم
 • ریاضیات جامع رشته ریاضی منتظری
 • ریاضی کامل نظام جدید
 • مقاطع مخروطی نظام جدید
 • مثلثات و ترکیب توابع نظام جدید
 • مقاطع مخروطی نظام قدیم
 • ریاضی جامع 1 نظام قدیم
 • ریاضی جامع 1 نظام جدید
 • آنالیز و احتمال نظام جدید
 • آنالیز و احتمال نظام قدیم منتظری

خصوصیات و ویژگی های تدریسی پکیج های ریاضی حرف آخر

ریاضی یکی از دروس سختی است که اغلب دانش آموزان در یادگیری آن دچار مشکل هستند. به این خاطر استاد منتظری برای رفع این مشکل برای تهیه محصولات آموزشی خود از روش ها و تکنیک های تدریسی بسیار نوین و جدیدی استفاده کرده است. به این صورت که ایشان برای تدریس مباحث مختلف از تصویر سازی و یا همان پویا نمایی استفاده کرده اند. که با این کار نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال می شود. و دانش آموزان با این روش ها قادر هستند تا مباحث کنکوری را به راحتی یاد بگیرند، و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

موسس حرف آخر

موسس حرف آخر

همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که داوطلبان کنکور در یادگیری درس ریاضی دارند، فرمول های زیاد و سخت این درس می باشد. که استاد عبدالرضا منتظری برای رفع این مشکل تمامی فرمول های این درس را حذف کرده، و از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده اند. این چند الگو تمام مباحث مختلف ریاضی را پوشش می دهند، و همین عامل باعث می شود تا شما بتوانید مباحث مختلف را به راحتی یاد بگیرید و در کنکور به تمامی سوالات ریاضی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهید.

عبدالرضا منتظری کلاهبردار

یکی از موضوعاتی که اغلب افراد سودجو و موسسات رقیب در مورد آن شایعه ساختند، کلاهبرداری عبدالرضا منتظری دبیر حرف آخر می باشد. که این موضوع و شایعه کاملا بی پایه و بی اساس می باشد، که برای خدشه دار کردن شهرت استاد دست به طراحی آن زده اند. یکی از دلایلی که باعث ساخت چنین دروغ هایی شده است، کیفیت محصولات استاد منتظری و سبک تدریسی ایشان می باشد. زمانی که موسسات و افراد دیگر می بینند که قادر به رقابت با محصولات منتظری ریاضی نیستند، چنین شایعاتی را درست می کنند تا بر روی ذهنیت دانش آموزان اثراتی منفی بگذارند.

البته یکی از دلایلی که باعث ساخت چنین شایعاتی نیز شده، تطابق 80 درصد سوالات بررسی شده توسط استاد منتظری با سوالات کنکور بوده است. اما شما دانش آموزان باید بدانید که استاد منتظری یک دبیر بسیار مهربان و دلسوز می باشد، که هدفی جز موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری را در سر ندارد و برای رسیدن به این هدف بسیار تلاش می کند.

عبدالرضا منتظری مافیای کنکور

یکی از مباحث دیگری که افراد سودجو در مورد آن در اینترنت و شبکه اجتماعی مختلف مطلب منتشر کردند. مافیا بودن استاد منتظری در کنکور می باشد، که این شایعه نیز بسیار بی پایه و دور از واقعیت می باشد. البته شما با مطالعه این مطلب بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری می توانید اطلاعات بسیار خوبی را به دست بیاورید. و از اینکه استاد منتظری یک دبیر بسیار دلسوز و با تجربه می باشد مطمئن خواهید شد.

بیماری استاد منتظری و داستان در گذشت او

بعد از فراگیر شدن بیماری کرونا در تمام جهان در سال 1399 استاد عبدالرضا منتظری نیز دچار این بیماری شد. و در این باره نیز شایعات بسیار زیادی در سطح اینترنت و فضای مجازی پخش شد. و حتی عکس هایی با مضمون درگذشت عبدالرضا منتظری بر اثر کرونا پخش شد. که این شایعات کاملا کذب و دروغ بوده است، و استاد بعد از گذشت چند مدت ایشان توانستند سلامتی خود را به دست بیاورند. هم اکنون ایشان در سرکار هستند و بدون هیچ مشکلی فعالیت و کارهای مربوط به تهیه و عرضه انواع محصولات کنکوری را برای کمک به داوطلبان کنکور انجام می دهند.

البته در حال حاضر اطلاعاتی درباره چگونگی ابتلای ایشان به بیماری کرونا در دسترس نیست. اما زمانی که ایشان دچار این بیماری شدند و تست آن نیز مثبت اعلام شد، بلافاصله ایشان بستری شدند و تمامی کارهای درمانی مورد نیاز صورت گرفت. و ایشان توانستند با تلاش کادر درمانی و حس جنگجویی خود این بیماری را شکست دهند، و به آغوش خانواده خود بازگردند.

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری ریاضی

یکی از موضوعات دیگری که باید راجع به آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم، موضوع عکس دختر استاد منتظری و همسر عبدالرضا منتظری می باشد. دکتر ایشان یعنی نازنین منتظری به عنوان یکی از نخبه های درس ریاضی در ایران شناخته می شوند. ایشان توانسته اند با شرکت در المپیاد جهانی و کشوری به افتخارات بسیار زیادی در این باره دست پیدا کنند. همچنین نازنین منظری دختر استاد منتظری در کنار پدر خود به تدریس مباحث این درس می پردازد، تا از این طریق بتواند تجربیات و اطلاعات خود را به دانش آموزان کنکوری منتقل کند.

دختر استاد منتظری

دختر استاد منتظری

نسبت عبدالرضا منتظری با محسن منتظری

محسن منتظری به عنوان دبیر ادبیات در موسسه حرف آخر مشغول به فعالیت می باشد. ایشان با محسن منتظری بردار هستند و این رابطه فامیلی به هیچ وجه بر روی انتخاب و کار آنها تاثیر نگذاشته است. زیرا محسن منتظری خود به عنوان یکی از بهترین دبیران ادبیات در ایران شناخته می شود، که توانسته است با تجربیات خود به سابقه و افتخارات بسیار زیادی دست پیدا کند.

در این مقاله به بررسی بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی و موسس حرف آخر، پرداختیم تا اطلاعات بسیار جامعی را درباره ایشان و محصولات کنکوری او در اختیار شما قرار دهیم. به این خاطر اگر شما به دنبال شناخت بهتر و بیشتر عبدالرضا منتظری هستید می توانید از این طریق اطلاعات بسیار خوبی را به دست بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *