بیوگرافی پیمان کامیار

کاملترین بیوگرافی پیمان کامیار دبیر فیزیک حرف آخر

بیوگرافی پیمان کامیار دبیر فیزیک حرف آخر، یکی دیگر از مقالات و موضوعاتی مرتبط با موضوع بیوگرافی اساتید این موسسه می باشد. که ما در این بخش از سایت حرف آخر به تحلیل آن خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار خاص و دقیقی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. استفاده از محصولات و منابع کنکوری با کیفیت همواره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری حائز اهمیت می باشد. زیرا این عزیزان قادر هستند با داشتن چنین پکیجی به راحتی مباحث و بخش های مختلف را یاد بگیرند، و ر کنکور نیز به هر نوع سوالی پاسخ دهند.

در این میان دبیر هر محصول نیز بسیار مهم است، که چگونه بتواند مباحث مهم کنکوری را به دانش آموزان منتقل کند. به همین خاطر در این بخش ما به بررسی بیوگرافی استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

بیوگرافی استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک

انتخاب دبیر مناسب و با تجربه که بتواند اطلاعات و نکات کلیدی کنکوری را به راحتی به دانش آموزان منتقل کند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. برای درک بهتر این موضوع به این مسئله توجه کنید، که تمام دانش آموزان قبل از شرکت در یک کلاس خصوصی، کلاس آنلاین و حتی خرید محصولات کنکوری به دبیر آن توجه می کنند. زیرا یک دبیر با تجربه و با سواد قادر می باشد تا به بهترین شکل ممکن مباحث کنکوری را تدریس کند، و اطلاعات بسیار کامل کنکوری را در اختیار آنان قرار دهد.

مدرس فیزیک حرف آخر

مدرس فیزیک حرف آخر

در این میان استاد پیمان کامیار به عنوان یکی از برترین دبیران درس فیزیک در سطح ایران شناخته می شود. استاد کامیار در موسسه نشر دیجیتال حرف آخر مشغول به فعالیت می باشد، و به تدریس درس مهم فیزیک مشغول می باشد. ایشان توانسته اند با استفاده از تجربیات و همچنین اطلاعات کنکوری بالایی که در اختیار دارد، محصولات با کیفیت بسیار زیادی را به بازار عرضه کند. که ما در ادامه بررسی بیوگرافی اساتید حرف آخر به معرفی بیشتر پیمان کامیار فیزیک و همچنین تمامی محصولات کنکوری ایشان خواهیم پرداخت.

تاثیر درس فیزیک در کنکور

در کنکور همواره دروسی وجود دارد، که نقش بسیار زیادی در کسب رتبه و نتایج دانش آموزان دارد. یکی از این دروس بسیار مهم فیزیک می باشد، که در رشته های ریاضی و تجربی به صورت مشترک وجود دارد. این درس از مباحث و بخش های بسیار متعدد و خاصی تشکیل شده است، که هر کدام از این مباحث دارای خصوصیات ویژه ای می باشند. و دانش آموزان نیز با پاسخگویی به سوالات این مباحث می توانند به نتایج دلخواه خود در کنکور سراسری دست پیدا کنند.

اگر شما دانش آموزان به فکر کسب بهترین نتایج و قبولی در بهترین رشته های کنکوری هستید، باید به درس فیزیک بسیار توجه کنید. زیرا اغلب دانش آموزان در پاسخگویی به درصد بالایی از سوالات این درس مشکل دارند، و زمانی که شما بتوانید به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهید به راحتی در رشته مد نظر خود قبول خواهید شد. به این دلایل درس فیزیک در کنکور بسیار مهم است، و کسی که بتواند به تمامی سوالات این درس پاسخ دهد موفقیت خود را تضمین کرده است.

پیمان کامیار حرف اخر

یکی از بهترین دبیران کنکوری که جذب موسسه حرف آخر شده است، پیمان کامیار می باشد. ایشان به عنوان یکی از برترین دبیران فیزیک در سطح ایران شناخته می شود، که توانسته است با تجربیات بالای کنکوری خود محصولات متنوع و بسیار با کیفیتی را عرضه بازار کند. البته باید توجه داشت که ایشان برای تدریس محصولات آموزشی خود از روش و متد تدریسی بسیار نوینی استفاده کرده اند، که در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به بررسی این خصوصیات نیز خواهیم پرداخت.

استاد پیمان کامیار فیزیک

استاد پیمان کامیار فیزیک

البته استاد کامیار فیزیک دارای سوابق کاری و همچنین میزان تحصیلات خوبی نیز می باشد. که ما با بررسی دقیق این اطلاعات می خواهیم بیوگرافی دقیق و جامعی را در مورد این دبیر کنکوری در اختیار شما قرار دهیم. و شما عزیزان دانش آموزان با داشتن این اطلاعات با خیالی راحت و آسوده به تهیه و استفاده از این محصولات بپردازید، و خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده و مهیا کنید.

استاد کامیار اهل کجاست و چه تحصیلاتی دارد؟

در رابطه با بیوگرافی پیمان کامیار حرف اخر سوالات متنوعی پرسیده می شود. مانند پیمان کامیار اهل کجاست؟ یا میزان تحصیلات استاد کامیار چقدر است؟، که در این بخش به صورت کامل به بررسی این موضوعات خواهیم پرداخت. پیمان کامیار دبیر فیزیک به عنوان یکی از دبیران بسیار موفق در سطح ایران فعالیت می کند شناخته می شود. ایشان تحصیلات پایه و عالی خود را در شهر تهران به پایان رساندند. و بعد از کسب مدرک معتبر خود در مدارس و آموزشگاه های نمونه شهر تهران شروع به تدریس و کار کردند، و در شهر تهران نیز ساکن شدند.

حتما بخوانید : بیوگرافی عبدالرضا منتظری حرف آخر

کامیار دبیر فیزیک حرف آخر به عنوان یکی از با سواد ترین دبیران این موسسه شناخته می شود. ایشان با استفاده از اطلاعات و تجربیاتی که در طول چندین سال فعالیت خود به دست آوردند توانستند محصولات با کیفیت و متنوعی را تهیه و عرضه کنند. استاد کامیار دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک جامد از دانشگاه صنعتی شریف تهران می باشد. دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از برترین دانشگاه های ایران شناخته می شود، که تنها دانشجویان نخبه قادر به تحصیل در آن هستند. به این خاطر می توان استاد کامیار را یکی از نخبگان فیزیک در ایران نیز دانست.

سوابق کاری

پیمان کامیار بعد از دریافت مدرک تحصیلی خود توانست در مدارس نمونه و آموزشگاه های مختلفی فعالیت کند. او با این کار توانست تجربیات بسیار ارزنده و خوبی را در زمینه کنکور به دست بیاورد، و بعد از آن به موسسه حرف آخر جذب شد. البته او در این میان دارای سوابق کاری و افتخارات بسیار زیادی می باشد، که در ادامه به بررسی تمامی سوابق کاری و همچنین افتخاراتی که او در این چند سال به دست آورده است خواهیم پرداخت.

پکیج های فیزیک موسسه

پکیج های فیزیک موسسه

 • مدرس درس فیزیک در آموزشگاه و مراکز غیر انتفاعی کشور
 • دبیر درس فیزیک در مراکز کنکوری شهر تهران
 • دبیر فیزیک موسسه حرف اخر
 • مدرس فیزیک در شبکه های تلویزیونی مختلف
 • تالیف 30 کتاب در رابطه با یادگیری فیزیک
 • فعالیت در کانون قلم چی
 • مبتکر استفاده از سبک آموزشی تصویر سازی و الگو برای تدریس مباحث مختلف فیزیک

پکیج های کنکوری استاد کامیار

استاد پیمان کامیار در موسسه نشر دیجیتال کنکوری توانسته است، محصولات و منابع کمک آموزشی بسیار متنوع و با کیفیتی را تهیه و عرضه بازار کند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری فیزیک و مباحث آن مشکل دارند بتوانند، با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند. استاد کامیار برای تمامی مباحث مربوط به فیزیک یک محصول آموزشی تهیه کرده است، تا داوطلبان کنکوری بتوانند بر اساس نیاز آموزشی خود این مباحث را تهیه و استفاده کنند. البته ما در ادامه به معرفی تمامی محصولاتی که استاد کامیار تهیه کرده اند می پردازیم، تا اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهیم.

جهت دریافت تخفیف محصولات حرف آخر برای فیزیک تماس بگیرید : 7 94 94 95 0919

محصولات فیزیک حرف آخر

 • فیزیک سینماتیک نظام قدیم
 • فیزیک دینامیک نظام قدیم
 • فیزیک نوسان و موج
 • فیزیک الکتریسیته ساکن و ازن نظام قدیم
 • فیزیک الکتریسیته جاری و مغناطیس
 • فیزیک سال اول و دوم دبیرستان نظام قدیم
 • فیزیک پیش دانشگاهی 2
 • فیزیک جامع نظام قدیم
 • پکیج 6040 فیزیک نظام قدیم
 • فیزیک سال دهم نظام جدید
 • فیزیک یازدهم نظام جدید
 • فیزیک سال دوازدهم
 • پکیج مکمل فیزیک رشته ریاضی
 • پکیج 6040 فیزیک نظام جدید
 • پکیج جامع فیزیک نظام جدید

خصوصیات آموزشی محصولات پیمان کامیار فیزیک

محصولات کنکوری استاد کامیار دارای خصوصیات و ویژگی های آموزشی بسیار خاصی می باشد. به این صورت که ایشان برای جلوگیری از فراموشی مباحث مطالب درسی توسط دانش آموزان، از روش تصویر سازی و پویا نمایی استفاده کرده است. که در این روش نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلند مدت دانش آموزان فعال می شود. و این امر باعث می شود تا این عزیزان بتوانند مباحث مختلف کنکوری را به راحتی یاد بگیرند، و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

زندگینامه کامیار حرف آخر

زندگینامه کامیار حرف آخر

همچنین یکی از مشکلاتی که باعث می شد تا دانش آموزان در یادگیری فیزیک مشکل داشته باشند، فرمول های سخت و زیاد این درس است. به این خاطر استاد کامیار برای رفع این مشکل تمامی فرمول های مربوط به درس فیزیک را حذف کرده است، و از چند الگو و نقشه راه جامع که مباحث مختلف را پوشش می دهند استفاده کرده است. تا از این طریق دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند، و در کنکور نیز به هر نوع سوال سخت و ترکیبی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهند.

فیزیک استاد کامیار یا امیر مسعودی؟

در ادامه بررسی زندگینامه استاد کامیار باید گفت که یکی از سوالاتی که برای دانش آموزانی که قصد دارند محصولات آموزشی را تهیه کنند، پیش خواهد آمد. این مسئله است که از فیزیک استاد کامیار استفاده کنند یا فیزیک مسعودی؟. در این رابطه باید بگوییم که استاد پیمان کامیار به عنوان یکی از برترین و با تجربه ترین دبیران فیزیک سطح ایران شناخته می شود. ایشان با همین تجربیاتی که در طی چندین سال فعالیت خود به دست آورده است، توانسته است محصولات مختلفی را تهیه و عرضه بازار کند. به این خاطر اگر شما به دنبال کسب موفقیت و بهترین نتایج ممکن هستید، باید حتما از محصولات کنکوری استاد کامیار استفاده کنید، تا مباحث مختلف فیزیک را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

چگونگی تهیه پکیج فیزیک موسسه حرف آخر

روش های مختلفی برای تهیه محصولات کنکوری این موسسه وجود دارد. شما می توانید از طریق مشاوران حرف آخر به سفارش محصولات و پکیج های آموزشی درس فیزیک بپردازید. که برای این کار کافی است تا با مشاور خود راجع به پکیج های انتخابی و درخواستی مشورت لازم را انجام بدهید و در ادامه در صورت قطعی شدن خرید، مبلغ پکیج را به شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر واریز کنید تا کار های ارسال توسط مشاور و تیم فروش انجام شود.

تدریس فیزیک موسسه حرف آخر

تدریس فیزیک موسسه حرف آخر

همچنین می توانید از فروشگاه آنلاین حرف اخر محصولات کمک آموزشی مورد نیاز خود را سفارش دهید، و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنید. شما عزیزان می توانید از طریق مراجعه به آدرس دفتر موسسه حرف آخر در تهران نیز به تهیه حضوری پکیج های مورد نظر خود بپردازید، که این امکان بیشتر برای دانش آموزان عزیزی که در تهران و کرج ساکن هستند مقدور می باشد.

پیمان کامیار اینستاگرام

اینستاگرام پیمان کامیار حرف آخر جستجوی بسیاری از دانش آموزان می باشد تا بتوانند با این استاد گرانقدر در ارتباط باشند. در این رابطه باید گفت که استاد کامیار به دلیل مشغله کاری بالا و تلاش شبانه روزی جهت آماده سازی پکیج ها فعالیت چندانی در شبکه های اجتماعی ندارند. و اگر پیج و صفحه ای به نام ایشان باشد توسط مشاورین ارشد و ادمین مدیریت می شود.

در این مقاله و مطلب بیوگرافی استاد پیمان کامیار حرف آخر به صورت کاملا جامع و اختصاصی به بررسی ایشان و همچنین سوابق کاری او پرداختیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار خوب و کاملی را درباره زندگی نامه پیمان کامیار در اختیار شما دانش آموزان کنکوری قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *